Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Skvělá dovolená v Plumeria Boutique na ostrově Thinadhoo

 

Klient: Klára s kamarádkou Mirkou, Poděbrady, Termín: Prosinec 2019, Lokace: Plumeria Boutique na Thinadhoo na Vaavu atolu

 

Klára nám napsala: "Dobrý den Lucie, touto cestou bych Vám ráda poděkovala za skvěle zorganizovanou dovolenou. Výběr místa pobytu byl přesně podle našeho očekávání.

 

Hotel Plumeria leží na krásném ostrově plného zeleně a krásného podmořského života. Od příletu na letiště vše fungovalo přesně tak, jak bylo napsáno v pokynech. Zaměstnanci hotelu jsou velmi milí a přívětiví lidé. Kuchyně byla velmi chutná a děkujeme i za doporučení hotelu Boutique, protože byl v klidné části ostrova, kde nebyl slyšet ruch z restaurace či agregátoru.

 

Nejvíce se nám líbily výlety za žraloky vouskatými, kteří nás uchvátili. Chtěli jsme jet i na další výlety - sandbank nebo celodenní výlet na opuštěný ostrov, ale počasí nám nepřálo. V době našeho pobytu byly silné vlny a vítr, který neumožnil odjezd lodí. Jedinou malou pihou na kráse byli všudepřítomní komáři, což se dalo, ale díky množství vegetace na ostrově očekávat. Dovolenou jsme si moc užily.

 

A měla bych na Vás prosbu, zda by bylo možné sestavit "plán" dovolené na letošní březen pro 3 osoby. Jednalo by se o pánskou jízdu a pánové jsou aktivní potápěči, kteří by chtěli poznat více ostrovů a potápěčských lokalit. Délku dovolené plánují na cca 10 dní. Mohla byste mi poslat nějaký návrh? Děkuji. S pozdravem 

Klára

 

OWH odpovídá: "Dobrý den Kláro, moc děkuji za nádherný e-mail. Jsem moc ráda, že jste si dovču užili a že se líbilo. Moc rádi připravíme novou nabídku. Je to pro nás ohromná pochvala a pocta, když spokojený klient píše recenzi a zároveň poptává další dovolenou. Moc děkujeme."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!