Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo a Sun Island Resort & Spa

 

Klient: Michal & Alex, Ostrava, Termín: Červenec / Srpen 2018, Lokace: Plumeria Maldives, hotel Boutique na Thinadhoo na Vaavu atolu a Sun Island Resort & Spa (plážová vila a vodní vila) na Alif Dhaal atolu

 

Michal & Alex nám napsali: "Dobrý den, na úvod bychom rádi poděkovali Vám i celému týmu za zprostředkování naší dovolené. Od prvního kontaktu, až po zaslání závěrečných informací před odletem jsme s Vámi byli naprosto spokojeni. Musíme ocenit rychlou a srozumitelnou komunikaci, doplňující informace a doporučení. Nyní k samotnému hodnocení naší dovolené.

 

 

Let byl velice příjemný. Se společností Emirates jsme byli spokojeni. Po příletu na Maledivy nás zastihl silný déšť a cesta lodí na Thinadhoo byla skvělým zážitkem pro odvážné. Po příjezdu na ostrov nás čekali velmi milí a ochotní zaměstnanci hotelu Plumeria. I díky nim jsme poznali ten pravý a bezstarostný relax. Obecně lidé na ostrově byli přátelští, usměvaví a jejich pozitivní nálada se brzy přenesla i na nás. Následující dny jsme si už užívali slunečného počasí, šnorchlování a plávání, včetně nočního šnorchlování se žraloky.

 

 

Pro druhou část dovolené jsme zvolili resort Sun Island Resort and Spa. Zatímco na prvním ostrově byla hrstka turistů, tak na resortu to byl pravý opak. S tím jsme však počítali a i na resortu jsme si našli pěkná místa. Určitě bychom měli zdůraznit výborné Spa, navštívili jsme dokonce několikrát. Dovolenou jsme si dokonale užili, máme v plánu se určitě vrátit, například v kombinaci se Srí Lankou. V příloze posílám pár fotek. Hezký den.

Michal a Alex

 

OWH odpovídá: "Milý Michale a Alex, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojeni a že se vám na mých oblíbených ostrovech líbilo. JJ, dobrodrůžo na vlnách také bohužel znám. Kombinace Malediv se Srí Lankou je našimi klienty velmi oblíbená v poslední době také žádána. Bude nám potěšením vám dovolenou připravit i příště. Naši stálí klienti u nás mají věrnostní slevičky. Ať se daří!" 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!