Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives

 

Klient: Tomáš & Jana, Neratovice, Termín: Únor 2016, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

 

Tomáš nám napsal: "Dobrý den Lucie, byli jsme moc spokojeni! Rádi cestujeme sami, na vlastní pěst, ale Maledivy jsou natolik specifickou zemí, že jsme se bez cestovní agentury/kanceláře neobešli. Kvůli doporučení jsme se obrátili na vaší agenturu a udělali jsme dobře.

 

Nabídli jste nám krásný ostrůvek, transfer s luxusním ubytováním, za velice příznivé ceny. Vše probíhalo přesně tak, jak jste popsali v itineráři a my si užili krásnou dovolenou v ráji." :-) S pozdravem

Tomáš a Jana 

 

A ještě jednou Tomáš & Jana: "Ještě jednou dobrý den Lucie, moje přítelkyně mi vyčinila, že jsem byl strohý s recenzí, tak posílám její verzi, asi je fakt lepší. :-)

 

Rádi cestujeme na vlastní pěst, ale v případě Malediv jsme opravdu ocenili pomoc. Komunikace s Lucií a jejím kolegou probíhala na jedničku. Všechny informace jsme dostali bez zbytečných odkladů, reagovali rychle a vše ochotně zařídili. Bylo fajn, že jsme se na ně mohli kdykoli s čímkoli obrátit.

 

Dovolená předčila naše představy, pláž na Thinadhoo byla opravdu krásná a hotel Plumeria neměl chybu. Pokoj byl velmi komfortní, moderní a ten výhled na oceán - k nezaplacení. Největším zážitkem bylo večerní potápění se žraloky, které nás nejprve děsilo :), ale nakonec totálně nadchlo. Za všechno moc děkujeme!"

Tomáš a Jana


OWH odpovídá: "Moc děkujeme za dvě nádherné recenze. Chvilku jsem nevěděla, kterou použít, tak obě, protože jsou obě krásné. :-D Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky!"

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!