Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Perfektní Sun Siyam Iru Fushi

 

Klient: Leoš & Hanka, Praha, Termín: Únor 2017, Lokace: Sun Siyam Iru Fushi, Noonu atol

 

Leoš nám napsal: "Dobrý den, děkujem za perfektní výběr resortu, organizaci a celý servis. Nemám rád, žádné dlouhé “haló” kolem… dva - tři maily a je to :-).

 

Váš výběr resortu nám skvěle sednul (hlavně vinný sklípek, tam jsme jim vypili, byť za prémiové ceny, naše oblíbená vína z Francie, která tam pomalu neprodají za celý rok :-)).

 

Výběr vilky s bazén byl taky výborný, užili jsme si soukromí, pláž a kolem nás téměř nikde nikdo. Velmi jsme ocenili klid u hlavního bazénu, kam nesměli malá děcka a v podstatě celá tato část byla FOR ADULTS, event. personál se o to vždy velmi rychle, ale slušně, postaral, takže skvělé :-).

 

Velikost ostrova, obasazení ostrova bylo opravdu tak akorát, aby si člověk dovolenou užil v klidu téměř bez lidí, nejen u bazénu, na pláži, u barů, bohatým výběrem restaurací, ale třeba i ranním během kolem něj...

 

Myslím, že jsme v tomhle resortu využili skoro všechno, včetně perfektních masážích k krásnem SPA centru. Počasí bylo pořád stejné - krásně!

 

Vše odpovídalo realitě a našim představám. Takže poděkování a kudy chodím, tudy chválím :-)

 

Info možná pro další návštěvníky: Pokud nechcete, neutratíte nic navíc, vše co potřebujete a máte na to chuť je v ALL (fakt se to vyplatí), my jsme byli hodně nároční, takže jsme tam taky ještě dost nechali, ale stálo to za to. :-) 

 

Strikně dodržují čas, na minutu :-), kdy vám končí ALL a pak platíte. My jsme dávali vždycky každýmu, kdo nás obsluhoval, pár dolarů a oni nam pak zase část dne před odjezdem (po skončení ALL) na oplátku dávali drinky a jídlo (včetně humra) bez placení :-) ..takže takový malý FAIR TRADE. Díky." PS: obrázky dopošlu.

Leoš a Hanka

 

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem ráda, že se Vám na Sun Siyam Iru Fushi a byli jste spokojeni. Osobně znám general managera a je to fajn chlapík.

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!