Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maledivy s Lucií II / 2019 & Fehendhoo

 

Klient: Alena & spol., Karlovarsko, Termín: Leden/Únor 2019, Lokace: TME Retreats na ostrově Dhigurah a Plumeria Maldives - Plumeria Boutique na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem, ostrov Fehendhoo, Hulhumale a návštěva resortu Centara Ras Fushi 5*.

 

Alena nám napsala: "Ahojky Lucko, zasílám pár řádek. Na začátek bych začala poděkováním za zajištění krásné dovolené. Od samého začátku byla spolupráce s vámi naprosto úžasná, a to i přes to, že jsme měli dost požadavků, otázek a několik změn. Vždy jste okamžitě reagovali a poradili, co by bylo nejlepší. A proto jsme vyrazili právě s vámi.

 

Nejprve parádních 8 dní s naprosto skvělou bandou a Tebou. Viděli jsme krásné dva ostrovy, ochutnali spoustu dobrot. Šnorchlování se žraloky - zážitek na celý život. Ten pocit, že svojí první rybu jsem chytila právě na Maledivách - no komu se tohle poštěstí. Každý večer tvé vyprávění o Maledivách - to my bude fakt chybět. :-)

 

Dalších 7 dní jsme si užili naprostého relaxu na krásném a klidném Fehendhu a poznali další ostrov. Tam jsme si dostatečně odpočinuli a vychutnali si pláž sami pro sebe a načerpali síly na přejezd do Hulhumale. Výlet na rezort byl také na jedničku.

 

A pak už jsme se jen smiřovali s tím, že tento ráj musíme opustit. Odlétali jsme s těžkým srdcem. Na závěr bych to shrnula. Děkujeme Ti za krásnou a dokonalou dovolenou. Všechno máš naprosto dokonale zpracované a opravdu se o klienty staráš od začátku až do konce. Pokud na Maledivy, tak jedině s Tebou. Děkuji, že jsi se do toho pustila a my díky Tobě mohly tohle zažít. Přeji ti spousty spokojených klientů."

Alča, Martin & Danda

 

 

OWH, Lucie odpovídá: "Ahoj Ájo a spol., moc děkuji za krásnou recenzi. Bylo to s vámi moc fajn. Vzpomínám na vás. Doufám, že se ještě jednou uvidíme u nás na Fehendhoo..."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!