Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maafushi & Gulhi

 

Klient: Lucie & Richard (Emirates Cabin Crew), Dubaj/Ostrava, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Gulhi na Kaafu atolu 

 

Lucie nám napsala: "Dobrý den Lucie, konečně se to po návratu z dovolené zklidnilo a dostal jsem se k tomu Vám napsat. Chceme Vám mooooc poděkovat! Trošku jsme se té levnější (nerezortní) verze Malediv, která je podmíněna pár "omezeními" (koupání v plavkách na vymezených místech, alkohol...) báli, že si to naplno neužijeme, ale užili jsme si to na 1000% a alkohol nám vůbec nechyběl, ba naopak, aspoň jsme se probouzeli s čistou hlavou. ;-)

 

Zaplaťpánbůh, že jsme vás poslechli a nejeli rovnou na Maafushi, ale většinu dovolené strávili na Gulhi (díííííky za tip) - pláž tam byla bezkonkurenční, ten klídek a pohoda tam, jen pár turistů, někdy jsme dokonce byli na pláži sami (řekl bych i pokud jde o koupání tak na Gulhi lepší lepší než v námi navštíveném rezortu a ubytování v Orchid Island Lodge na 5*. Kluci, kteří se tam o to starají - Kawser a Foysel jsou lidi na správném místě, kdybyste s nimi byla v kontaktu, tak že je moc zdravíme, udělali pro nás vše a vždy s úsměvem a to ještě dřív, než jsme stihli naše přání vyslovit. :-) A jejich kuchyně je také na jedničku! Až jsme se skoro nechtěli stěhovat do Gulhi Beach Villa. :-)

 

Vyzkoušeli jsme sand bank (super), resort Fihalhohi - pěkný, je dobré vidět to srovnání, ale i tak jsme nebrečeli, že se musíme vrátit na Gulhi. Chtěli jsme také navštívit Anantaru, ale kvůli hodně ubytovaným turistům byla pro "nájezdníky" zavřená.

 

Maafushi bylo tak, jak jste říkala - moooooc túristůůůů - malá pláž a v moři trošku binec, ale líbili se nám restaurace a obchůdky. Každý ostrov má něco do sebe. Jsme rádi, že jsme poznali více ostrovů, být týden jenom na jednom, tak bychom se asi nudili, leda si to zpestřit výlety. S Hasanem a Ibrahimem z Maafushi jsme byli šnorchlovat. Viděli jsme želvy a delfíny - také super. Kluky jsme pozdravovali. :-)

 

Jinak prostě vše klapalo na jedničku podle plánu, itinerář a tipy se nám hodili a hodně jsme to zužitkovali! Ještě jednou Vám moc děkujeme a jakožto spokojení zákazníci jsme předali doporučení a kontakt na Vás našim známým. Ať se daří a všichni klienti jsou spokojeni minimálně tak jako my. :-) Mějte se"

Lucie & Richard

 

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Těšíme se na viděnou." 

 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!