Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maafushi

 

Klient: Lucka & Tom, Praha, Termín: Březen 2015, Lokace: Maafushi

 

Lucka nám napsala: "Ahoj Luci, jak se máš? Podle fotek na FB to vypadá, že úžasně, to je dobře, i když maličko závidíme. Ještě jednou bychom Ti moc rádi poděkovali za naši úžasnou dovolenou. Od začátku jsi se o nás výborně starala a i komunikace byla perfektní. Děkujeme za detailní itineráře, podle kterých se snad nikdo nemůže ztratit. Je vidět, že všechna místa dokonale znáš.

 

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro lokální ostrov a měli možnost vidět i něco z místní kultury a potkat místní obyvatele. Hotel Arena Beach, který jsi nám doporučila, můžeme také hodnotit jen v superlativech - moc hezký, výhled na moře, čistý, hned u bikini beach, milý personál a především výborná kuchyně. Určitě všem doporučujeme večerní bufet a i jídla z menu, která jsme vyzkoušeli, byla nejlepší na ostrově. Šnorchlovací výlety se také vyvedly a viděli jsme skutečně mnoho - žraloka, delfíny, rejnoky, želvy, miliony barevných rybek atd.

 

A v závěru musím opět poděkovat za focení, které bylo velmi příjemné. Trošku jsem se bála, že se bude fotit jen na přeplněné pláži, všichni budou vejrat a bude to velká nuda, ale opak byl pravdou. Jsi profík, protože jsme si to pravdu užili a moc se těšíme na fotky.

 

Abych to shrnula, doufám, že se na Maledivy ještě vrátíme. Líbilo by se mi příště navštívit několik dalších lokálních ostrovů, možná i ten výlet do resortu a hlavně výlet za whale sharks. Příště určitě zase jen a jen s Tebou. Už se nás několik lidí ptalo, tak předáváme kontakt. Měj se moc hezky, jen tak dál a přejeme mnoho spokojených zákazníků." 

Luca a Tom

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Moc ráda jsem vás poznala osobně. Při focení jsem si užili spoustu srandy. Doufám, že zase někdy příště na viděnou."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!