Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Dhigurah & Sun Island Resort & Spa

 

 

Klient: Klára s rodinou (4 osoby), Mělnicko, Termín: Únor 2019, Lokace: Dhiguveli Maldives na Dhigurah a resort Sun Island Resort & Spa

 

Klára nám napsala: "Dobrý den Lucie, dovolená byla úplně úžasná. Vaše cestovní agentura je nejlepší, všechny dotazy, a že jich nebylo málo, :-) jste zodpověděli a snažili se pár věcí změnit podle našich požadavků. Vždycky na Vás bylo spolehnutí, a to je pro mě moc důležité.

 

Cesta letadlem byla příjemná, letěli jsme s Emirates, jen na zpáteční cestě s Flydubai byla hrůza. Za celou dobu letu 7 hodin jsme měli jen 1 dcl jablečného džusu a malou krabičku jídla, které se nedalo jíst. Rádi bychom si i něco zaplatili, ale bohužel jsme neviděli nikde letušky, natož, aby nám k prodeji něco nabídli.

 

Hotelu na Dighurahu se nedá nic vytknout. Jídlo, personál vynikající i na Valentýna mysleli na ženy. :-)

 

Resort Sun Island to samé, jídla hodně moc, jen poslední 2 dny nám nedali do lednice pití, na které jsme měli nárok all inclusive. Slečna delegátka byla velice příjemná.

 

Myslím, že se s vámi na Maledivy ještě podíváme. Ještě jednou za vše děkujeme."

Špáčata

 

 

OWH, Lucie odpovídá: "Dobrý den Kláro, jsme moc rádi, že se vám cestování s námi líbilo a že jste byli spokojeni. Fly Dubai... Pokojští se občas musí popohnat, to je známá věc. :-) Ještě jednou moc děkuji za dárečky, které jste mi přivezla. Budeme se těšit na viděnou."

 

Poznámka: Emirates nyní nabízí kombinované lety s Fly Dubai. Let z Dubaje do Prahy je operován nízkonákladovkou Fly Dubai a služby jsou tu poněkud jiné, než na letech operovaných přímo společností Emirates. Pozor na to, při nákupu letenek.

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!