Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale

 

Klient: Petr a spol. (4 osoby)Ostravsko, Termín: Listopad/Prosinec 2015, Lokace: Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale

 

Petr nám napsal: "Dobrý den Lucie,takže předně bychom vám rádi poděkovali za zprostředkování té nejúžasnější dovolené jakou jsme kdy zažili....veliký dík!!! Pokusím se v krátkosti shrnout náš pobyt.

 

Ostrov Dhigurah: fantastické pláže s úžasnou šnorchlovačkou hned ze břehu.Ostrov je minimálně obydlen což jen podtrhuje jeho exotičnost.Ubytování vynikající,personál a stravování jedním slovem luxusní.Konal se výlet za velrybím žralokem...úspěch...zdokumentován....kluci z dive centra jsou frajeři!!!Ale hlavně....náš neplavec Jiří už plave!

 

Ostrov Ukulhas: ostrov v porovnání s Dhigurah mnohem více obydlen.Pláže hezké,šnorchlování výborné.Ubytování na velice slušné úrovni.

 

 

Ostrov Thoddoo : byl to ostrov na který jsem se nejvíce těšil a jsem moc rád ,že splnil mé očekávání do posledního písmene.Ubytování v Relax Residence s jeho službami a stravováním snad nejdou ani popsat...prostě boží!!! Vykrmovali si nás tam jako na porážku. Velký dík Alimu a jeho sestře.Je to nádherný plantážemi zarostlý ostrov. Šnorchlování kolem ostrova je trošku komplikováno proudy,ale jinak opět úžasné ...manty se také konaly.Při odjezdu jsme dostali ovoce...včetně breadfruit (super mňamka) a velkou pixli koření.Asi Aliho pozvu k nám;-).

 

Celkově...lidé jsou velice milí a ochotní pomoci a řešit situace.S nedostatkem pitné vody jsme se nesetkali,protože nám ji cpali pořád a všude...asi abychom jim nevyschli... :-D Takže za nás jednička s hvězdičkou a těšíme se na další Maledivy s OWH, čímž ještě jednou děkují"

Petr s Renatou a Jirka s Petrou

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Rádi připravíme pobyt i příště."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!