Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Dhiffushi a Hulhumale

 

Klient: Jana a Markéta, Morava, Termín: Listopad 2015, Lokace: Dhiffushi a Hulhumale

 

Jana a Markéte nám napsaly: "Milá Lucie! Konečně se dostávám k tomu, abych Vám moc poděkovala za zprostředkování sice krátkého, ale parádního pobytu na Maledivách. S kamarádkou jsme navštívily ostrov Dhiffushi a bylo to moc fajn. Určitě bych chtěla ocenit Vaše doporučení tohoto ostrova při našem pětidenním pobytu na Maledivách, protože byl dosažitelný i místní "MHD", která je x-násobně levnější než speed boat a neztratily jsme příliš času přesuny, a mohly jsme tak zblízka trošku pozorovat život místních.

 

Byly jsme ubytované v hotelu Rashu Hiyaa a byl opravdu super, včetně ochotného personálu. Pláž na dosah a ta nádherná průzračná voda s různými odstíny modré nám učarovala - přesvědčily jsme se, že je opravdu taková, jako na fotkách, a také nádherně vyhřátá. Užily jsme si šnorchlování, loďkou jsme si část ostrova obepluly, po večerech celý ostrov prochodily křížem krážem a opět jsme poznávaly život místních i vč.návštěvy místní restaurace. Při zpáteční cestě jsme navštívily tržiště v Male, stihly jsme další lodní "MHD" doplout na nejbližší ostrůvek u Male (už si nepamatuji jméno) a potom jsme byly rády za útočiště ve Vašem Travel Lodge, kde jsme se před odletem zkulturnily. S kamarádkou jsme se shodly, že Maledivy předčily naše očekávání (a že není jen a nutně pro páry) a doufáme, že se nám podaří na tyhle kouzelné ostrovy znovu dostat i s Vaší pomocí, Lucie. Jinak přeji Vám pěkné prožití Vánoc a v novém roce ať se daří v tom, co děláte - je to fakt prima!"

Jana a Markéta

 

OWH odpovídá"Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Ráda jsem vás poznala i osobně."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!