Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Božské Hangnaameedhoo, Omadhoo & Dhigurah

 

Klient: Petra s rodinou (2 dospělí a 2 děti (8 a 11 let)), Praha, Termín: Červenec 2019, Lokace: penzion Detour Beach na Hangnaameedhoo, penzion Scuba Inn na Omadhoo, hotel TME Retreats na Dhigurah na Alif Dhaal atolu a hotel H78 na Hulhumale na severním Male atolu.

 

Petra nám napsala: "Milý týme OWH! Právě jsme se vrátili z ráje, bylo tam božsky! Strašně moc děkujeme za pomoc a zprostředkování pro nás nádherné (a díky Vám i finančně dostupné) dovolené na Maledivách.

 

Zvolené ostrovy Hangnaameedhoo, Omadhoo a Dhigurah odpovídali naší poptávce i představě, jak si užít pobyt s dětmi, odpočinout si, něco vidět, poznat život místních a odvézt si zážitky na celý život. Každý ostrov měl své kouzlo, jinak překrásné pláže, zeleň a lesy, trochu odlišné jídlo, přístup lidí i servis k ubytování. Všechny ostrovy kolem sebe mají opravdu úžasný pestrobarevný podmořský svět a až k neuvěření azurově modrou vodu.

 

Děkujeme také za perfektně připravené informace, itinerář, mapy, doporučení, on-line kontakt s Vámi, když jsme cokoli potřebovali... no, jste prostě báječní. S radostí Vás budeme doporučovat dál, protože víme, že s Vámi je vše vymyšleno do posledního detailu, člověk se cítí dobře a v bezpečí. Ještě jednou velké díky a přání k mnoha dalším spokojeným klientům!" 

P+S+O+M

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi, při jejíž čtení mě vyhrkly slzy do očí. Jsem moc ráda, že se vám na mých oblíbených ostrovech líbilo a že jste si to užili. Za doporučení budeme moc rádi a budeme se těšit třeba někdy v budoucnu na viděnou. Ať se daří."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!