Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo

 

Klient: Honza & Terka, okres Rychnov nad Kněžnou, Termín: Září/Říjen 2018, Lokace: Plumeria Boutique na Thinadhoo, Vaavu atol

 

Honza nám napsal: "Ahoj Lucko, se službami "other way holiday" jsme byli nadmíru spokojení, komunikace byla bezproblémová. Informací jsme obdrželi opravdu dostatek, hlavně musím ocenit ty, které se týkaly výletu do hlavního města Male s užitečnými tipy a historií nejvýznamnějších budov.

 

Let bohužel nebyl až tak super, protože jsme měli dlouhé čekání mezi lety, za což "other way holiday" nemůže, protože letenky jsme si zařizovali sami. Jinak Qatar Airways mají skvělé služby, což se o SríLankan Airlines už říct nedá.

 

Při příletu bylo deštivé počasí a moře bylo rozbouřené, takže transfer lodí byl docela dobrodružný, ale nakonec jsme to zvládli. Po příjezdu na ostrov jsme byli mile překvapeni, jakého přivítání se nám dostalo, celkově služby hotelu a restaurace byly absolutně skvělé, jídla sice nebyl až tak velký výběr, ale všechno chutné. Největší dojem zanechal šéfkuchař, který se vždy ubezpečil, zda nám jídlo chutnalo a popřípadě na naši žádost nám připravil to, na co jsme měli zrovna chuť.

 

Využili jsme aktivity hotelu jako bylo rybaření nebo vodní sporty a přítelkyně si velice pochvalovala místní lázně, kde vyzkoušela masáž. I přesto, že jsme jeli mimo hlavní sezónu, tak jsme měli pěkné počasí, až na dva dny, kdy pršelo.

 

Dovolená a služby, jak cestovní agentury, tak hotelu se nám velice líbily a doufáme, že je budeme moci využít i v budoucnu."

Honza & Terka

 

OWH odpovídá: "Ahoj Honzo & Terko, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem ráda, že se vám na mém oblíbeném ostrově a v hotelu líbilo. Moc si cením komentu ohledně stravování, jelikož si z branže. Budeme se těšit na příště."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!