Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Fehendhoo

 

Klient: Jana & David, Hodonínsko, Termín: Duben 2018, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol

 

Jana & David nám napsali: "Zdravím, chtěla bych Lucce moc poděkovat za úžasnou dovolenou v ráji, kterou nám zorganizovala.

 

S CK již roky nejezdím, ale když jsme našli v hledáčku Maledivy s Luckou, byla to jasná volba a to už v roce 2015, kdy jsme na lokální ostrov cestovaly s kamarádkou a využily tak možnost vidět Maledivy i z jiného pohledu, než z toho, který zná většina z nás z CK a internetu - tedy luxusní privátní ostrovy s rezorty. Já zkusila na Maledivách obě možnosti a variantu lokální ostrov sem si zamilovala. To byl taky důvod, proč sem se na Lucku obrátila znovu, tentokrát s požadavkem honeymoon. :-)

 

Vybrali jsme si ostrov Fehendhoo. A naprosto splnil naše očekávání. Klidný, krásný zelený ostrov s nádhernými plážemi bez lidí, kde se opravdu cítíte jak v zapomenutým ráji. Místní lidi jsou tady velmi milí, usměvaví a přátelští. Celý ostrov má takovou krásnou atmosféru pohody, takže kdo vyhledává klid a málo lidí, rozhodně TOP. Navíc bonus pro nás měli jsme možnost vidět na vlastní oči nový penzion, který zde Lucka staví, a do kterého se rozhodně příští rok chystáme.

 

Co se týká ubytování v Tropical village, též musím hodnotit jako moc fajn a v podstatě nemám co bych vytkla. Velké, čisté pokoje denně uklízené s venkovní sprchou. Kladně hodnotím taky blízkost bikini beach od hotelu, navíc moc příjemnou cestou džunglí.

 

Ostrov a okolí nabízí taky spoustu aktivit, takže koho nebaví pouze ležet na pláži jako nás, určitě si vybere. Z mezinárodního letiště z Male jsme zvolili letadlo cestou tam a rychloloď cestou zpět. Obojí moc fajn, ale z důvodu větší pohodlnosti a rychlosti bych už příště určitě volila na vzdálenější ostrov pouze letadlo.

 

Letenky z ČR nám Lucie nezajišťovala a určitě je možností hodně. Za nás Qatar Airways a Emirates.

 

Zřejmě bych se tu mohla rozepsat na několik stránek a kladně hodnotit nejen Maledivy s Lucií a celkově pobyt, ale ve zkratce Lucie je naprosto spolehlivá, úžasná, akční a milá ženská, která opravdu dokáže nemožný do tří dnů a zázraky na počkání. :-) Co já oceňuji asi nejvíc, je její přístup, který je velmi osobní a se kterým se rozhodně nikdy v žádné CK nesetkáte. Ačkoliv jsme neměli zaplacenou službu delegáta, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, mně Lucka ochotně pomohla a poradila.

 

Touhle cestou ještě jednou i s manželem moc děkujeme za úžasnou dovolenou a pevně věřím, že příští rok se spolu na Fehendhoo potkáme zase osobně."

Jana a David

 

OWH odpovídá: "Jani a Davide, moc děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na Fehendhoo líbilo a že jste s námi byli spokojeni. Na 100% se na naší Atholhu Residence příští rok potkáme a už se na to moc těším."

 

Poznámka: Jana byla v roce 2012 na resortu Kuramathi 4* a v roce 2015, to už s námi, na Thinadhoo a Plumeria Maldives.

 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!