Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Svatba na Fehendhoo

 

Klient: Markéta, Marek & Mareček (1 rok), Dvůr Králové nad Labem, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol. Svatba organizována námi, CA "other way holiday" a naším penzionem Atholhu Residence.

 

Markéta nám napsala: "Dobrý den Lucie, konečně zasílám recenzi. :-D 

 

Většinou recenze na dovolené jen čteme, nyní se s Vámi chceme o naši podělit. Rozhodli jsme se spojit dovolenou, Vánoce a svatbu v jeden pobyt. Oslovili jsme proto paní Lucii, a to nebyla náhoda.

 

Lucie nám před třemi lety dovolenou na Maledivách zařizovala a vše bylo jak napsala. Proto jsme neváhali a opět pobyt na Maledivách, včetně svatebního obřadu, svěřili paní Lucii. Věděli jsme, že se není čeho bát, a proto jsme dovolenou podnikli i s naším skoro 2 letým synem.

 

 

Vybrali jsme si ostrov Fehendhoo, s přespáním v Hulhumalé. Hotel H78 byl pěkný, čistý, personál velmi přátelský a tuna steak obrovský. :-) Druhý den jsme jeli (spíš doskákali) rychlolodí na Fehendhoo.

 

Na ostrově nás čekal "uvítací výbor" s květinovými věnci. Hned po příjezdu jsme se osvěžili meloun freshem a obědem. Ubytování se sice kvůli "technickým problémům" změnilo, avšak to nám nevadilo.

 

V Tropical Village byl milý a ochotný personál a výborné jídlo. Paní Lucie se nám s manželem věnovala během celého pobytu - výlet a osobní exkurze po ostrově byl moc fajn. Občas oba fungovali i jako chůva. :-))

 

Na plážích jsme našli přesně relax, jaký jsme očekávali a naprosté soukromí.

 

 

Závěrečným bonusem byl vnitrostátní let letadlem místo plavby rychlolodí, čímž se vyřešil problém se zapomenutým místem na lodi. Večer se řešilo, jak se vlastně dostaneme z ostrova, ale ve finále jsme si prodloužili pobyt o dopolední koupání a ještě si pěkně prohlédli atoly z výšky. Důkaz, že vše špatné, je pro něco dobré. :-O)

 

Takže vzkaz pro ty, co ještě váhají a bojí se cestovat "takovou dálku": Chcete-li prožít a užít si dovolenou s kapkou vzrušujícího dobrodružství, vyrazte vstříc novým, možná nečekaným, ale příjemným, zážitkům. Uvidíte život místních lidí takový, jaký opravdu je a budete mít šanci se na chvíli stát jejich součástí. Nebojte se žít si své sny, tak jako my. Život je jízda.

Markéta, Marek a Mareček

 

OWH odpovídá: "Markéto, Marku a Marečku, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na našem Fehendhoo líbilo. Technický problém = můj maledivský parťák včas nestihl dostavět tu naši Atholhu Residence... Já to viděla jako obří technický problém... :-D Svatba byla moc fajn. Užili jsme si to. Dělat chůvu nám také nevadilo. :-) Njn, Maledivec a něco si pamatovat a nebo zařídit. Zapomínají často a pak platí bonusy... Mám s tím bohaté zkušenosti. :-D"

 

Kompletní fotogalerii obřadu a portréty na náš web přidáme již brzy... Na Fehendhoo pořádáme svatby velmi přírodní a nenáročné na finance. Máme ale samozřejmě možnost uspořádat svatbu s profesionální květinovou výzdobou od floristů, velkým svatebním dortem atd., no prostě se vším všudy. Každá sranda, ale něco stojí!!! 

 

Markéta s Markem s námi cestovali již po druhé.

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!