Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Potápění na Dhigurah & Thinadhoo

 

Klient: Dáša & spol. (8 osob - potápěči), Krkonoše, Termín: Březen 2018, Lokace: TME Retreats na Dhigurah, Alif Dhaal atol (6 nocí) a Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol (6 nocí). Stejný okruh jako Maledivy s Lucií a okruh č. II

 

Dáša nám napsala: "Dobrý den, moc, moc děkujeme. Dovolená byla opravdu nádherná. Z vaší strany vše perfektně zařízené, spokojenost 100% s vašimi službami. Vše fungovalo. Super dispo od vás.

 

Na Dhigurahu se nám líbilo blízko moře, trochu lepší kuchyně – víc orientální, pláž divočejší, víc nám vyhovovalo ubytko, přízemí, chodili jsme naboso…Jenom jsme byli rozházení po resortu, ale zvykli jsme si a cestu jsme k sobě vždy našli….

 

 

Thinadhoo - hotel - už to nebyla taková divočina :-)), mě osobně – lepší pláž, uklizeno, víc života na šnorchlování, žraloci… Potápěči – více spokojeni na Dhigurahu - moc chvála na potápěčské centrum, spokojenost s maledivským, potápěčským průvodcem…Víc života v moři na Dhigurah, manžel konečně viděl žraloka velrybího…Kuchyň v hotelu spíše na evropský způsob, tak trochu egypt? :-))), ale fakt jsme moc spokojeni, moc nám chutnalo, líbilo.My jsme totiž takoví neprudiči…, spokojení všude, hlavně si to užijeme, a nemusím vařit…, Ke spokojenosti mi stačí čisto a fungující toaleta a sprcha… na pokoji. Každý ostrov měl svoje plus a mínus.

 

Celkově ale vynikající dovolená. Žádný konflikt, i když se přiznám, že jsme riskovali a opalovali se nahoře bez… Na vaši CK bude samá chvála a budeme všude doporučovat….Zařizujete ještě jiné destinace? Moc ještě jednou děkujeme…

Dáša & spol.

  

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na mých dvou nejoblíbenějších ostrovech líbilo. Hotely pro turisty začaly nabízet více mezinárodní kuchyni. Ne každý má rád kari a pálivé. Lokální bistra nabízí místní kuchyni pořád. Na potápění a šnorchlování jsou Alif Dhaal i Vaavu jedny z nejlepších atolů. Třeba někdy příště na viděnou."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!