Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives

 

Klient: Helena & spol. (4 osoby), Praha, Termín: Únor 2018, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

 

Helena nám napsala: "Dobrý den Luci. Chtěla bych ještě jednou za celou naší "partu" poděkovat za zprostředkování krásných dnů na Maledivách v hotelu Plumeria, nemáme sebemenší připomínku jak na Vaší agenturu, tak na ubytování, hotelové služby, jídlo, Viliama jako našeho spasitele :-D, personál velice milý, věčně usměvavý, no zkrátka ať přemýšlím jak přemýšlím, nenajdeme nic, co by nás vykolejilo, prima byl večerní rybolov i šnorchlovačka se žraloky, ten naprostý klid, kdy jsme byli chvílemi sami na pláži, no o tom se nám ani nezdálo, o to je horší návrat do reality.

 

Jen nám bohužel nevyšla moc cesta zpátky, kdy jsme nabrali už v Male 1,5 hod zpoždění (nevíme proč), tím pádem na nás nečekal spoj v Moskvě - letěli jsme s Aeroflotem, přestože jsme si mysleli, že to dáme, zbyla nám tam půlhodinka, no bohužel, a tak jsme tam čekali 4 hodiny, než pro nás přiletí ČSA jako náhrada za Aeroflot. Proto jsme v Praze sedli místo ve 21.15 až v půl druhé, bylo to dlouhé a únavné, ale již je zapomenuto,zkrátka se to stalo a hlavně, že jsme se v pořádku vrátili.Takže závěrem velký dík, rádi jsme se s Vámi setkali a už přemýšlíme, jak naložit s příštím rokem :-D :-D :-D Mějte se moc krásně a zase někdy navi!"

Helena & spol.

 

OWH odpovídá: "Dobrý den Heleno a spol. Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám na Thinadhoo líbilo. I já jsem vás všechny ráda poznala osobně. S Aeroflotem je to tak bohužel vždy. Buď ztratí kufry a nebo zpoždění a podobně. Brzy na viděnou třeba u nás na Atholhu Residence a na Fehendhoo."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!