Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maledivy s Lucií III / 2017

 

Klient: Jitka & Láďa, Kladno, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Dharavandhoo, Fehendhoo - Okruh č. III plus prodloužení na Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol. 

 

Jitka & Láďa nám napsali: "Ahoj Lucko, už je to měsíc co jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali prostřednictvím tvé cestovní agentury. Od příjezdu, po celou tu dobu, žijeme stále ještě ze zážitků a hledáme slova, jak nejlépe vyjádřit naší plnou spokojenost. Při našem, celkem šestnáctidenním pobytu na Maledivách, jsme navštívili několik atolů a tím i ostrovů. Všude jsme se setkali s výborným servisem.

 

Rádi bychom zmínili ta místa, která jsme absolvovali s tebou, ať už se jednalo o ubytování, jídlo, výlety nebo společně strávený čas. Vše bylo perfektně zorganizováno a velmi dobře na sebe časově navazovalo. Rádi bychom ti co nejsrdečněji poděkovali. Nesmíme také zapomenout na Siraaje, na jeho obětavost a pozornost v čase, který s námi strávil a pomohl nám ho tak příjemně obohatit. Prosím, vyřiď mu naše velké poděkování.

 

Pro nás to byla jedna z mála dovolených bohatých na krásné zážitky. Stihli jsme načerpat mnoho energie a při tom se plně věnovat atmosféře kouzelného tropického ráje. A to vše díky tvé profesionální organizaci. Pochopitelně, nezbývá nám, než touto cestou doporučit tvou agenturu a tvoje služby všem ostatním, kteří budou přemýšlet o cestě na Maledivy. Bez tvých schopností a dlouholetých zkušeností, by náš pobyt nebyl takovým "rájem", jakým si opravdu zaslouží. Ještě jednou ti moc děkujeme.

Láďa a Jitka Vojíkovi

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám cestování a poznávání se mnou a Sirou na mých nejoblíbenějších ostrovech líbilo a hlavně také u nás na Fehendhoo. Moc ráda jsem vás poznala osobně. Ať se daří a třeba někdy příště na viděnou."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!