Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Dhigurah, Thinadhoo & svatba na Fehendhoo

 

Klient: Lucie & Petr, Praha, Termín: Květen 2017, Lokace: TME Retreats at Dhigurah, Plumeria Maldives at Thinadhoo, Vaavu atol & Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol. Svatba organizována námi, CA "other way holdiay" a naším penzionem Atholhu Residence.

 

 

Lucie & Petr nám napsali: "Zdravím Luci, strávili jsme díky tobě 3 nádherné týdny na lokálních ostrovech a za to Ti moc děkujeme. 

 

Každý týden byl trochu jiný a přesto všechny stály za to. Na Dhigurahu jsme měli to štěstí spatřit pana Whale sharka v celé své kráse, na Thinadhoo jsme se cítili jako princ a princezna v ráji a na Fehendhoo se nám splnil sen a my měli tu nejkrásnější svatbu, jakou jsme si jen mohli přát.

 

 

Kdybych měla vypsat co všechno bylo tak super a co jsme viděli, tak to čteš ještě za týden a jen ať si tam všichni pěkně zajedou, protože to rozhodně stojí za to.

 

 

Tolik odstínů modré snad nemá žádné jiné moře a ten pocit když jsme plavali se žraloky se prostě popsat ani nedá, to se člověku tají dech a nevěří, že toho může být součástí.

 

 

Doufám, že se za tebou na Maledivy ještě vrátíme. Tohle byla, alespoň za nás, ta nejkrásnější dovolená, na které jsme byli. Díky, díky, díky a ještě jednou díky za to, co děláš a jak to děláš, máš náš obdiv a držíme Ti palečky, ať se Ti daří! S pozdravem"

Luci a Petr

 

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na mých nejoblíbenějších ostrovech líbilo a hlavně také u nás na Fehendhoo a že nám na svatbu vyšlo počasí. Moc ráda jsem vás poznala osobně a rozhodně se budu těšit i příště."

 

 

 

Poznámka: Lucka & Petr měli oficiální obřad v ČR perfektně naplánovaný. Když se vraceli z Malediv, hned po příletu, brali se přímo na letišti Václava Havla. Unavení po letu, ale absolutně šťastní i s celou nejbližší rodinnou. Kompletní fotogalerie ze svatby Lucky & Petra z našeho Fehendhoo bude na našem webu k dispozici již brzy.

 

 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!