Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maledivy s Lucií I / 2016

 

Klient: Tomáš & Vašek, Zdíkov/Katovice, Termín: Říjen/Listopad 2016, Lokace: Relax Lodge - Thoddoo, Tesoro View - Rasdhoo, Gunbaru Inn - Ukulhas, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh I - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

 

Tomáš nám napsal: "Milá Lucko, chtěl bych tě hned na začátku poděkovat za splnění cestovatelský sen! Prozkoumat tento úžasný kout světa pod Tvojí taktovkou byla skvělá volba. Vše klapalo na 100%.

 

Po příletu jsme se hned přesunuli rychlolodí (při poměrně vysokých vlnách to bylo docela sranda :-D) na první ostrov Thoddoo, velký zelený ostrov s papayovými plantážemi a krásnými plážemi, super aklimatizační 3 dny, po kterých jsme přejeli na Rasdhoo, ráj potápěčů, okolní lokality na šnorchl při kterých uvidíte snad úplně vše - super, k tomu grilování na opuštěném ostrůvku a koupání na okolních "sand bankách".

 

Další po dvou dnech následoval Ukulhas, kříženec obou předchozích, krasný ostrov plný zeleně, širokých bílých pláží, tyrkysového moře, úžasným šnorchlem a nočním rybařením.

 

Poslední den byl spjat s návštěvou hlavního města a přilehlého ostrova Hulhumale.

 

Program byl nabitý, ale nijak náročný, prostě ideální kompromis pro koupání, opalovačku a poznávání. Po celou dobu pobytu o nás bylo postaráno v místních malých hotelech na výbornou.

 

Nic se nedá vytknout ani místním, jsou velmi milý, usměvavý a velmi ochotní. Naše předsudky o muslimech zde ihned byly pryč.

 

Dalším velkým plus je výborná místní kuchyně. Na závěr bych chtěl asi jen napsat, že to byla prostě bomba, nezapomenutelný zážitek z ráje, který doufám, že si někdy zopakuji. Díky moc!"

Tomáš  

 

OWH, Lucie odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme moc ráda, že se vám cestování se mnou líbilo a bude mě potěšením kdykoliv příště. Moc jsem si to s vámi užila. Byli jste moc fajn!!!"

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!