Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives

 

Klient: Lucie a spol. (4 osoby), Liberecko, Termín: Leden 2017, Lokace: H78, Hulhumale a Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol

 

Lucie nám napsala: "Dobrý den, naše dovolená na Maledivách na ostrově Thinadhoo proběhla v pořádku. Včas nás všude vyzvedli a dopravili v pořádku na hotel.

 

Hotel Plumeria je pěkný jediný na čem jsme se shodli že nechápeme toho kdo vymyslel místo pro bazén :) Ten je na úplně špatném místě a ještě ani nebyl v provozu v době našeho pobytu ale to je opravdu to nejmenší.:). Personál byl skvělí i co se týče pokojové služby vše bylo v pořádku.

 

 

Koupili jsme si balíček na šnorchlováni ale toho jsme potom litovali :( protože, nás vzali lodí jen asi pět min jízdy od ostrova. No z pláže jsme toho viděli mnohem víc:) měli jsme to mít s jokoby s nočním šnorchlovaním, naše chyba že jsme si nezjistili že Noční Snor.je v 17:30 hod což nám jako noční šnor. nepřišlo :(a už jsme byli zklamaný z předešlého šnorch. tak jsme to zrušili.

 

 

Ještě nám trochu vadilo že zrovna Bikini pláž je úplně jiným směrem od hotelu, co jsme mluvila s jinými lidmi co byli na Maledivách tak měli Bikini pláž u hotelu takhle jsme si za celý den nedali ani jeden Drink protože to bylo daleko :(.

 

 

Co se tyče jídla Večeře byli úžasný jen kdyby to nekazili Ruští turisti ty se chovají příšerně všude:( Snídaně byla dostačující jen bylo strašně málo ovoce, bud jen meloun nebo jablko nic víc za celý pobyt a zelenina k snídani žádná.

 

Teď to vypadá že si jen stěžuji ale v celkovém dojmu jsme byli spokojeny příště ale určitě celou penzi protože byl jinak opravdu hlad a čtyři noci úplně na relax stačili na tomto malém ostrůvku:) Moc děkujeme byli jsme spokojeny :) Lucie

 

 

OWH odpovídá: " Děkuji za recenzi. Dovolím si pár poznámek, jelikož jsem z toho celá v rozpacích:

 

Bazény na Maledivách moc nepropaguji, protože se sem jezdí hlavně kvůli oceánu. V době, skoro 3 týdny, které jsem na Plumerii během vánoc a nového roku, strávila, byl bazén plně funkční. Zřejmě zrovna během vašeho pobytu probíhala údržba. Občas se to musí vyčistit a spravit. Bazén, který na Plumérii je, je spíš taková větší „vana“ a většinou se v ní trénují začátečníci potápěči - první zkušební ponory. Z mé zkušenosti bazén využívají jenom místní, když přijedou na víkend a nebo právě personál potápěčského centra Plumeria na trénování ponorů.

 

 

Co se týká šnorchlování, pokud vás vzali 5 minut lodí od ostrova, tak zde se nachází útes Dhiggaa, který patří k těm z nejhezčích na Maledivách a mým oblíbeným. Velmi záleží na viditelnosti a také na čase. 

 

 

K nočním aktivitám. Ať je to noční šnorchlování nebo rybolov, vždy se vyráží při západu slunce. Nočním šnorchlováním se právě na Thinadhoo a v jeho okolí myslí šnorchlování se žraloky.

 

 

Bikini pláže přímo u hotelů jsou pouze na resortech. Na všech obydlených lokálních ostrovech, kromě ostrova Maafushi, který vypadá jako Makarská riviéra nebo Ibiza = hlava na hlavě, se bikini pláže nachází v neobydlené části, tam, kam běžně místní nepřijdou. Nemyslím si, že zrovna na Thinadhoo je to daleko. Na některých ostrovech je to mnohem dál. Opravdu nelze zaměňovat lokální obydlený ostrov a resort. Jsou to dva naprosto odlišné produkty.

 

Co se týká ovoce a zeleniny na Maledivách, tak je zde pouze omezený výběr, jelikož se zde pěstuje a pouze na pár ostrovech, pár druhů ovoce a zeleniny. Veškeré ovoce a zelenina se na Maledivy dováží. Na jiných hotelech a penzionech se dá najít stejný nebo ještě menší sortiment. Pokud byste chtěli velký výběr ovoce a zeleniny, museli byste na resort, ale za pobyt byste zaplatili úplně jiné částky. Věřte, že v rámci maledivských poměrů, dělá Plumeria, vše, co je na lokálních ostrovech vůbec možné.

 

Jsem ráda, že jste byli, až na pár drobností, spokojeni a že jste si pobyt užili."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!