Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Plumeria Maldives

 

Klient: Patrik & Erika, Brno, Termín: Říjen/Listopad 2016, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique/Sea View - Thinadhoo, Vaavu atol

 

Patrik nám napsal: "Milá Lucie, naše líbánky na Maledivách se díky Vašemu doporučení staly opravdu nezapomenutelným zážitkem v ráji.

 

Po příletu jsme díky podrobnému itineráři vyřídili vše potřebné, čekal na nás personál a vydali se rychlo-lodí na ostrov Thinadhoo do hotelu Plumeria Boutique. Na hotelu nás příjemně uvítali a ubytovali.

 

Co se týče samotného hotelu, tak naprostá spokojenost. Velice zde dbají na čistotu a spokojenost hostů (opravdu pro Vás udělají první a poslední). Generátor na elektřinu je nešťastně umístěn hned vedle hotelu, ale člověk stejně tráví celý den na pláži šnorchlováním či se vydá na výlet a v noci člověk spí se zavřenými dveřmi na balkón a puštěnou klimitazací, takže z naší strany žádný problém. :-)

 

 

V našem termínu jsme měli štěstí, na hotelu bylo ubytováno pouze 6 hostů včetně nás. Personál hotelu se o nás neuvěřitelně příjemně staral, připravil pro nás tradiční maledivský večer, filmový večer, krabí závody a jako třešnička na dortu byla romantická večeře na pláži pouze pro nás dva se speciálním menu pro dva – o tomto jsme vůbec nevěděli a personálu Plumérky za to patří obrovské díky. Nejvíce nám přirostl k srdci Chef Johny, tento vždy usměvavý kuchař připravil výborná jídla i něco navíc (Johny, stýská se nám).

 

 

Tyto řádky nedokáží popsat naši spokojenost s celou Plumérií. (Lucko, prosím, vzpomeňte si na nás a pozdravujte celý personál – zejména Chefa Johnyho, Surangu a Wimukthiho).

 

Za zmínku taky stojí Plumeria diving centre. Velmi příjemný personál a velké spektrum služeb od výletů až po potápění se žraloky. Byli jsme na Sand Banku a José nás vzal i na šnorchlování. Opravdu super!

 

 

Samotný ostrov Thinadhoo je nádherný, nabízí krásné pláže, moře jako stvořené pro šnorchlování a nechá Vás nakouknout i do života místních Maledivců.

 

 

Jako jediné mínus byl trochu nepořádek na pláži. To, že je tam napadané listí z palem a stromů je přirozené (i když by se taky dal shrábnout na jednu hromadu), ale od turistů odložené prázdné PET lahve a nedopalky cigaret zbytečně kazí krásu tohoto ráje. Sami jsme několik PET lahví a vajglů odnesli tam, kam patří. Turisté by si tohoto ráje měli více vážit a ne jej znehodnocovat…

 

Lucy a Plumeria Boutique, moc Vám děkujeme za všechny Vaše služby."

Patrik & Erika

 

PS: Dle prvotních informací jsme se z Malediv vrátili 3, ale nebudeme předbíhat. :)

 

 

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou a stručnou recenzi a jsme moc rádi, že se vám líbilo. Škoda, že jste nenapsala, že s vámi provedli škatulata škatulata, ale pokud vám to nevadilo, tak v pořádku. Stejně ale dostali "huláka". Bude nám potěšením i příště. Naši stálí klienti u nás mají speciální ceny.

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!