Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Maafushi & Fun Island Resort & Spa

 

Klient: Juraj & Martina, Slovensko, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Fun Island Resorts & Spa

 

Juraj nám napsal: "Náš výber dovolenky pod krídlami OWH Lucie Mohelníkovej, predchádzal nápad uskutočniť nevšednú, nezabudnuteľnú, exotickú a úplne inú dovolenku akých sme za našich spoločných 25 rokov manželstva už absolvovali. Vedeli sme že to musí byť v okolí rovníka, ale už po niekoľkých kliknutiach na internete sme narazili na veľmi detailné, úprimne a vlastnými skúsenosťami okorenené informácie o Maldivoch, ktoré nás ihneď zaujali. Ako bonus bolo že autor týchto informácií ponúkal svoje skúsenosti aj v praktickej rovine, teda ako sprostredkovateľ prípadnej cesty do tejto dovolenkovej destinácie. Už samotné informácie nachádzajúce sa na stránke www.otherwayholiday.com boli dostačujúce, priam vyčerpávajúce na to, aby sme mohli náš výlet do zasľúbeného “Raja na zemi“ absolvovať aj sami bez akejkoľvek ďalšej pomoci.

 

 

 

 

Keďže sme boli oklieštení jazykovým hendikepom rozhodli sme sa kontaktovať majiteľa a autora spomínanej stránky, ktorá rozhodla o tom že našu prvú dovolenku strávenú BEZ detí, známych, rodičov, priateľov prežijeme na niektorom z maldivských ostrovoch. Už pri prvom kontakte a vykreslení našej predstavy o dovolenke Lucii, nás jej profesionálny prístup a úprimné rady utvrdili v tom, že sme si vybrali správne. Pre čo najlepšie užitie si nášho pobytu v tejto destinácii nám do poručila, aby sme vyskúšali Rezort a aj mestský hotel takzvaný Guest House. A nielen tato jej rada a skúsenosť, ale aj všetky ostatné odporúčania, typy na výlety, podrobný itinerár a celý full servis, ktorý nám poskytovala aj priamo on-line počas pobytu prispel k nášmu 100% pohodliu a dokonalému relaxu a spokojnému užívaniu si celého pobytu na Maldivách.

  

 

 

 

Dovolenkujeme asi dvakrát do roka a nikdy na tom istom mieste, ale od príchodu z Maldív nerozmýšľame nad ničím iným len ako čo najskôr sa tam vrátiť – a určite to bude z OWH. Ďakujeme Lucka. S pozdravom"

Juraj a Martina

 

 

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Při čtení e-mailu a při procházení fotek mě vyhrkla slza, jako kdybych tam byla s vámi. Jsem ráda, že jste si to pořádně užili a máte nezapomenutelné zážitky. Moc ráda vám připravím dovču i příště."

 

A vrátili se a ještě to spojili se Srí Lankou. ;-)

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!