Recenze | Poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji


Klient: Jakub a spol. (5 osob), Praha, Termín: Únor 2019, Lokace: Poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji

Jakub a spol. nám napsali: "Hezký den Lucie, děkujeme za perfektní dovolenou!! Kombinace Srí Lanka + Maledivy + Dubaj neměla chybu a všichni jsme se vrátili plni krásných zážitků.

Během týdenního cestování po Srí Lance s místním průvodcem a řidičem, se nám Srí Lanka se svými nádhernými památkami, přírodou, budhistickými chrámy a lidmi s otevřeným srdcem a úsměvem na tváři vryla hluboko do našich srdcí.

Na Maledivách jsme navštívili na Vaše doporučení ostrůvek Thinadhoo. S tím, že Maledivy budou úžasné, jsme tak trochu počítali :-). Ubytování v hotelu Plumeria bylo rodinné, vše dokonale čisté, personál příjemný, jídlo vynikající! Moře? Pohádka, krásné pláže, průzračně čistá voda, korály a bohatý podmořský život.

Závěrečné 3 dny v Dubaji jsme strávili poznáváním tohoto pozoruhodného města.

Služby Vaší cestovní kanceláře OWH předčily naše očekávání. Vše bylo perfektně zajištěné, připravené, celé 2 týdny proběhly bez sebemenších komplikací, děkujeme i za rychlé reakce na naše bláznivé dotazy." :-)

Ještě jednou mockrát děkujeme za zprostředkování nezapomenutelné dovolené. A třeba někdy příště na viděnou.

Johana, Linda, Jakub, Jana Martin

OWH odpovídá: "Milá skupinko, moc vám děkuji za krásnou recenzi. Jsem opravdu moc ráda, že se vám dovča líbila a že jste se domů vrátili plní zážitků. OWH si vás bude pamatovat navždy. Byli jste první, kteří okusili nově nabízenou, námi na míru sestavenou, trojkombinaci destinací, a to poznávačku Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji. Moc rádi pro vás připravíme dovču i kdykoliv v budoucnu. Ať se daří...!"

#ArenaBeachMaafushi #Maafushi #CentaraRasFushi #SríLanka #Hulhumale #kombinaceSríLankaMaledivyaEmiráty #Dubaj #stopovervDubaji #Spojenéarabskéemiráty

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP