Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo


Klient: Juan a spol. (4 osoby), Španělsko, Termín: Listopad 2015, Lokace: Plumeria Boutique na Thinadhoo, Vaavu atol

Juan nám napsal: "Dear Lucie, even though the delay, here I send you the promised email rating all your services. We highly appreciate your diligence and quickness, within just 3 days you helped us to continue with our plan going to Maldives, after the cancelation of our hotel. It was very nice and comforting of you, although we didn’t contract your services. We are much satisfied with your services, the island and hotel choice fitted perfectly with what we were looking for, the hotel price fitted with our budget. As we already told you, we really liked the hotel, rooms were very spacious and comfortable, although the food was not very diverse.The Hulhumale hotel is a convenient choice instead going to Male. Just a couple of points to improve, the staff have limited English skills and breakfast was too simple, for example some fruits would improve it. To resume, your services were excellent: you keep one eye on us all the time, since we contact urgently you till the morning we left, you adapted our stay in Maldives to our needs, which made our stay in Maldives unforgettable. Doubtlessly we recommend your services to anyone who wants visit Maldives. Hugs and thanks again"

Juan Carlos

OWH / Stručný překlad: Juan a jeho další 3 kamarádi, si nejdříve zařídili pobyt na Maledivách sami přes nejmenovaný online rezervační systém. Tři dny před příjezdem jim hotel/systém zrušil rezervaci a oni už byli na cestě na Maledivy ze Srí Lanky. Našli nás náhodou na internetu a poslali e-mail. Během pár hodin jsme pro ně našli náhradní řešení, které bylo ještě lepší a luxusnější než původní, které si našli sami, za ještě lepší peníz. Ušetřili jsme jim celkem 300 USD. Juan hodnotí naše služby jako excelentní, rychlé a spolehlivé a doporučuje nás dále. S Juanem a spol. jsem se osobně potkala "u nás doma" na Travel Lodge. Výborná parta lidí. Chtějí se na Maledivy vrátit znovu.

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP