Recenze | Svatba na Fehendhoo


Klient: Markéta, Marek & Mareček (1 rok), Dvůr Králové nad Labem, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol. Svatba organizována námi, CA "other way holiday" a naším penzionem Atholhu Residence.

Markéta nám napsala: "Dobrý den Lucie, konečně zasílám recenzi. :-D

Většinou recenze na dovolené jen čteme, nyní se s Vámi chceme o naši podělit. Rozhodli jsme se spojit dovolenou, Vánoce a svatbu v jeden pobyt. Oslovili jsme proto paní Lucii, a to nebyla náhoda.

Lucie nám před třemi lety dovolenou na Maledivách zařizovala a vše bylo jak napsala. Proto jsme neváhali a opět pobyt na Maledivách, včetně svatebního obřadu, svěřili paní Lucii. Věděli jsme, že se není čeho bát, a proto jsme dovolenou podnikli i s naším skoro 2 letým synem.

Vybrali jsme si ostrov Fehendhoo, s přespáním v Hulhumalé. Hotel H78 byl pěkný, čistý, personál velmi přátelský a tuna steak obrovský. :-) Druhý den jsme jeli (spíš doskákali) rychlolodí na Fehendhoo.

Na ostrově nás čekal "uvítací výbor" s květinovými věnci. Hned po příjezdu jsme se osvěžili meloun freshem a obědem. Ubytování se sice kvůli "technickým problémům" změnilo, avšak to nám nevadilo.

V Tropical Village byl milý a ochotný personál a výborné jídlo. Paní Lucie se nám s manželem věnovala během celého pobytu - výlet a osobní exkurze po ostrově byl moc fajn. Občas oba fungovali i jako chůva. :-))

Na plážích jsme našli přesně relax, jaký jsme očekávali a naprosté soukromí.

Závěrečným bonusem byl vnitrostátní let letadlem místo plavby rychlolodí, čímž se vyřešil problém se zapomenutým místem na lodi. Večer se řešilo, jak se vlastně dostaneme z ostrova, ale ve finále jsme si prodloužili pobyt o dopolední koupání a ještě si pěkně prohlédli atoly z výšky. Důkaz, že vše špatné, je pro něco dobré. :-O)

Takže vzkaz pro ty, co ještě váhají a bojí se cestovat "takovou dálku": Chcete-li prožít a užít si dovolenou s kapkou vzrušujícího dobrodružství, vyrazte vstříc novým, možná nečekaným, ale příjemným, zážitkům. Uvidíte život místních lidí takový, jaký opravdu je a budete mít šanci se na chvíli stát jejich součástí. Nebojte se žít si své sny, tak jako my. Život je jízda.

Markéta, Marek a Mareček

OWH odpovídá: "Markéto, Marku a Marečku, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na našem Fehendhoo líbilo. Technický problém = můj maledivský parťák včas nestihl dostavět tu naši Atholhu Residence... Já to viděla jako obří technický problém... :-D Svatba byla moc fajn. Užili jsme si to. Dělat chůvu nám také nevadilo. :-) Njn, Maledivec a něco si pamatovat a nebo zařídit. Zapomínají často a pak platí bonusy... Mám s tím bohaté zkušenosti. :-D"

Kompletní fotogalerii obřadu a portréty na náš web přidáme již brzy... Na Fehendhoo pořádáme svatby velmi přírodní a nenáročné na finance. Máme ale samozřejmě možnost uspořádat svatbu s profesionální květinovou výzdobou od floristů, velkým svatebním dortem atd., no prostě se vším všudy. Každá sranda, ale něco stojí!!!

Markéta s Markem s námi cestovali již po druhé.

#TropicalVillage #Fehendhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP