top of page

Dovolená, Vánoce a Svatba na Fehendhoo


Fehendhoo, Baa, Goidhoo atol, Maledivy

Klient: Markéta, Marek & Mareček (1 rok), Dvůr Králové nad Labem, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol. Svatba organizována námi, CA "other way holiday" a naším penzionem Atholhu Residence.

Markéta nám napsala: "Dobrý den Lucie, konečně zasílám recenzi. :-D

Většinou recenze na dovolené jen čteme, nyní se s Vámi chceme o naši podělit. Rozhodli jsme se spojit dovolenou, Vánoce a svatbu v jeden pobyt. Oslovili jsme proto paní Lucii, a to nebyla náhoda.

Lucie nám před třemi lety dovolenou na Maledivách zařizovala a vše bylo jak napsala. Proto jsme neváhali a opět pobyt na Maledivách, včetně svatebního obřadu, svěřili paní Lucii. Věděli jsme, že se není čeho bát, a proto jsme dovolenou podnikli i s naším skoro 2 letým synem.

Svatba na Fehendhoo, Atholhu Residence, Maledivy

Vybrali jsme si ostrov Fehendhoo, s přespáním v Hulhumalé. Hotel H78 byl pěkný, čistý, personál velmi přátelský a tuna steak obrovský. :-) Druhý den jsme jeli (spíš doskákali) rychlolodí na Fehendhoo.

Na ostrově nás čekal "uvítací výbor" s květinovými věnci. Hned po příjezdu jsme se osvěžili meloun freshem a obědem. Ubytování se sice kvůli "technickým problémům" změnilo, avšak to nám nevadilo.

V Tropical Village byl milý a ochotný personál a výborné jídlo. Paní Lucie se nám s manželem věnovala během celého pobytu - výlet a osobní exkurze po ostrově byl moc fajn. Občas oba fungovali i jako chůva. :-))

Na plážích jsme našli přesně relax, jaký jsme očekávali a naprosté soukromí.

Portréty na pláži, Fehendhoo, Maledivy

Závěrečným bonusem byl vnitrostátní let letadlem místo plavby rychlolodí, čímž se vyřešil problém se zapomenutým místem na lodi. Večer se řešilo, jak se vlastně dostaneme z ostrova, ale ve finále jsme si prodloužili pobyt o dopolední koupání a ještě si pěkně prohlédli atoly z výšky. Důkaz, že vše špatné, je pro něco dobré. :-O)

Takže vzkaz pro ty, co ještě váhají a bojí se cestovat "takovou dálku": Chcete-li prožít a užít si dovolenou s kapkou vzrušujícího dobrodružství, vyrazte vstříc novým, možná nečekaným, ale příjemným, zážitkům. Uvidíte život místních lidí takový, jaký opravdu je a budete mít šanci se na chvíli stát jejich součástí. Nebojte se žít si své sny, tak jako my. Život je jízda.

Markéta, Marek a Mareček

OWH odpovídá: "Markéto, Marku a Marečku, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na našem Fehendhoo líbilo. Technický problém = můj maledivský parťák včas nestihl dostavět tu naši Atholhu Residence... Já to viděla jako obří technický problém... :-D Svatba byla moc fajn. Užili jsme si to. Dělat chůvu nám také nevadilo. :-) Njn, Maledivec a něco si pamatovat a nebo zařídit. Zapomínají často a pak platí bonusy... Mám s tím bohaté zkušenosti. :-D"

Kompletní fotogalerii obřadu a portréty na náš web přidáme již brzy... Na Fehendhoo pořádáme svatby velmi přírodní a nenáročné na finance. Máme ale samozřejmě možnost uspořádat svatbu s profesionální květinovou výzdobou od floristů, velkým svatebním dortem atd., no prostě se vším všudy. Každá sranda, ale něco stojí!!!

bottom of page