Recenze | Gulhi


Klient: Martin "Kakin" Kakáč & Dominika, Brno, Termín: Březen 2015, Lokace: Tropic Tree at Gulhi, Kaafu atol

Martin & Domča nám napsali: "Dovolená na nás působila pohádkovým dojmem, byla tu krásná pláž a okolí. Hotel byl luxusní a měli jsme se tu jak v bavlnce, krásný pokoj a samozřejmě pohodlná postel. Nejúžasnější byla večeře na střeše hotelu, kde byl při západu slunce nádherný výhled na celý ostrov. Působilo to tu na nás velice příjemně a byl tu velký klid a pohoda. Na místním jídle jsme si velice pochutnali.

Nejlepší zábava bylo pro nás šnorchlování, které jsme provozovali každý den, byl tu krásný podvodní svět.

Nakonec bych chtěla poděkovat naší super průvodkyni, z níž se stala kamarádka, Lucce Mohelníkové, která nás provedla okolím Malediv, věnovala se nám jak jen to šlo a vše nám vysvětlila a ochotně ukázala. Byl to krásný zážitek a doufáme že jich bude ještě víc se společností "other way holiday".

Martin & Dominika

OWH odpovídá: "Moc děkujeme Domče a Marťasovi za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jsme se potkali osobně. Byl to super týden.

Poznámka: Martin je výherce prvního místa soutěže šarmu a krásy "Miss a Mistr Charme", které jsme byly v roce 2013 jedním z hlavních partnerů, ale nejen to, je to také hlavně známý biketrialista, jak v ČR, v Evropě a také ve světě.

Mistrovství ČR

2002 - 1. vícemistr ČR v kat. Poussin, 2003 - 2. vícemistr ČR v kat. Benjamin, 2004 - 1. vícemistr ČR v kat. Benjamin, 2005 - 1. vícemistr ČR v kat. Minime, 2006 - Mistr ČR v kat. Minime, 2007 - 2. vícemistr ČR v kat. Junior, 2008 - 2. vícemistr ČR v kat. Junior, 2009 - Mistr ČR v kat. Junior, 2010 - 4. místo Elite 2011 – 2. vícemistr ČR v kat. Elite, 2012 - 4. místo Elite 2013 – 1. vícemistr ČR v kat. Elite, 2014 - Mistr ČR v kat. Elite

Mistrovství Evropy

2006 - Mistr Evropy v kat. Minime, 2010 - 2. vícemistr Evropy v kat. Junior, 2011 - 2. vícemistr Evropy v kat. Senior, 2012 - 2. vícemistr Evropy v kat. Senior

Mistrovství světa

2006 - 2. vícemistr světa v kat. Minime, 2013 - 1. vícemistr světa v kat. Senior, 2014 - 1. vícemistr světa v kat. Senior

#Gulhi #TropicTree

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP