Recenze | Maafushi & Fun Island Resort & Spa


Klient: Juraj & Martina, Slovensko, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Fun Island Resorts & Spa

Juraj nám napsal: "Náš výber dovolenky pod krídlami OWH Lucie Mohelníkovej, predchádzal nápad uskutočniť nevšednú, nezabudnuteľnú, exotickú a úplne inú dovolenku akých sme za našich spoločných 25 rokov manželstva už absolvovali. Vedeli sme že to musí byť v okolí rovníka, ale už po niekoľkých kliknutiach na internete sme narazili na veľmi detailné, úprimne a vlastnými skúsenosťami okorenené informácie o Maldivoch, ktoré nás ihneď zaujali. Ako bonus bolo že autor týchto informácií ponúkal svoje skúsenosti aj v praktickej rovine, teda ako sprostredkovateľ prípadnej cesty do tejto dovolenkovej destinácie. Už samotné informácie nachádzajúce sa na stránke www.otherwayholiday.com boli dostačujúce, priam vyčerpávajúce na to, aby sme mohli náš výlet do zasľúbeného “Raja na zemi“ absolvovať aj sami bez akejkoľvek ďalšej pomoci.

Keďže sme boli oklieštení jazykovým hendikepom rozhodli sme sa kontaktovať majiteľa a autora spomínanej stránky, ktorá rozhodla o tom že našu prvú dovolenku strávenú BEZ detí, známych, rodičov, priateľov prežijeme na niektorom z maldivských ostrovoch. Už pri prvom kontakte a vykreslení našej predstavy o dovolenke Lucii, nás jej profesionálny prístup a úprimné rady utvrdili v tom, že sme si vybrali správne. Pre čo najlepšie užitie si nášho pobytu v tejto destinácii nám do poručila, aby sme vyskúšali Rezort a aj mestský hotel takzvaný Guest House. A nielen tato jej rada a skúsenosť, ale aj všetky ostatné odporúčania, typy na výlety, podrobný itinerár a celý full servis, ktorý nám poskytovala aj priamo on-line počas pobytu prispel k nášmu 100% pohodliu a dokonalému relaxu a spokojnému užívaniu si celého pobytu na Maldivách.

Dovolenkujeme asi dvakrát do roka a nikdy na tom istom mieste, ale od príchodu z Maldív nerozmýšľame nad ničím iným len ako čo najskôr sa tam vrátiť – a určite to bude z OWH. Ďakujeme Lucka. S pozdravom"

Juraj a Martina

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Při čtení e-mailu a při procházení fotek mě vyhrkla slza, jako kdybych tam byla s vámi. Jsem ráda, že jste si to pořádně užili a máte nezapomenutelné zážitky. Moc ráda vám připravím dovču i příště."

A vrátili se a ještě to spojili se Srí Lankou. ;-)

#Maafushi #FunIsland

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP