top of page
Zájezdy na Maledivy 2021 a 2022

Zájezdy na Maledivy 2023 a 2024 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy od těch, co tyto ostrovy opravdu znají! Vaše vysněná dovolená na Maledivách a naše dokonalé tradiční i netradiční pobyty a zájezdy šité na míru. Plážové nebo poznávací zájezdy? A co takhle kombinace poznávání a relaxu? S námi můžete cokoliv. Zájezdy na Maledivy ve většině případů připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodávané masově v turnusech. Znamená to ale více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání.   

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relaxu "Maledivy s Lucií"

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relax s Lucií, s "velkou šéfovou" cestovky other way holiday. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních.

 

Tři poznávací a zážitkové okruhy v únoru a březnu 2023 již máme plně obsazeny! Více okruhů se v roce 2023 nepojede. Nové termíny na leden až březen 2024 jsou již publikovány. Pro velký zájem o 2025 budou již letos možné předrezervace. S rezervacemi rozhodně neváhejte, jelikož je opravdu velká poptávka. Místa jsou omezena! Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně!

V únoru a březnu 2024 a 2025 budeme opět poznávat krásné Fodhdhoo a jeho okolí, dokonalý Dhigurah a jeho okolí a Vaavu atol. Chybět nebude ani ztracený ráj Vashafaru na samotném severu Malediv a přírodní krásy Srí Lanky, která je již teď na rok 2024 z větší části obsazena. Fodhdhoo v únoru 2024 a Dhigurah v březnu 2025 je na žádost vzhledem k termínu konečně vhodný pro účetní a daňaře. 

Nabídka zájezdů na obydlené ostrovy nebo kombinace dvou a více obydlených ostrovů 

Nabídka příkladů zájezdů včetně aktivit na vybrané obydlené ostrovy. Pobyt na jednom ostrově nebo kombinace více obydlených ostrovů. Kombinaci obydlených ostrovů je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Nabídka kombinace obydlených ostrovů a resortů

Nabídka příkladů zájezdů kombinací obydlených ostrovů a resortů. Kombinace jednoho nebo více obydlených ostrovů s resorty je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Nabídka zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů

Nabídka příkladů zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů. Kombinace jednoho, dvou nebo více resortů jsou finančně náročnější. Tyto kombinace je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Organizované zájezdy nejenom na Maledivy

V minulých letech jsme mimo výše zmíněných pobytů na Maledivy organizovali také pobyty a zájezdy spojené s potápěním nebo rybolovem, a to jak na safari lodích, tak z ostrovů, pobyty spojené se cvičením a jógou, například s klubem STOB nebo jogínkou Katkou Mrugalovou, poznávací okruhy Srí Lankou s relaxem na Maledivách nebo trojkombinace destinací, a to poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji nebo v Doha. Zájezdy vždy tvoříme na míru dle požadavků a rozpočtu našich klientů a partnerů. V dalších námi nabízených destinacích zajišťujeme pouze 4* a 5* luxusní hotely a resorty. 

bottom of page