Zájezdy na Maledivy 2021 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy od těch, co tyto ostrovy opravdu znají! Vaše vysněná dovolená na Maledivách a naše dokonalé tradiční i netradiční pobyty a zájezdy šité na míru. Plážové nebo poznávací zájezdy? A co takhle kombinace poznávání a relaxu? S námi můžete cokoliv. Zájezdy na Maledivy ve většině případů připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodávané masově v turnusech. Znamená to ale více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání.   

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relaxu "Maledivy s Lucií"

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relax s Lucií, s "velkou šéfovou" cestovky other way holiday. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních. 

Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / od 34 900 Kč / 1 osoba
Okruh VII / Únor - Březen 2021
Ráj pro milovníky dlouhých pláží a přírody.
8 nocí / 36 000 Kč / 1 osoba
Okruh VI / Únor 2021
Ráj pro milovníky šnorchlování.
8 nocí / 34 900 Kč / 1 osoba
Show More

Nabídka zájezdů na obydlené ostrovy nebo kombinace dvou a více obydlených ostrovů 

Nabídka příkladů zájezdů včetně aktivit na vybrané obydlené ostrovy. Pobyt na jednom ostrově nebo kombinace více obydlených ostrovů. Kombinaci obydlených ostrovů je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách.

To nejlepší z Vaavu atolu
Dokonalá dovolená na ostrově Thinadhoo.
5 nocí a více / od 16 000 Kč (625 EUR) / 1 osoba
Poptávka zájezdů na míru
Dovolená a zájezdy na míru dle vašeho přání a finančního rozpočtu.
Show More

Nabídka kombinace obydlených ostrovů a resortů

Nabídka příkladů zájezdů kombinací obydlených ostrovů a resortů. Kombinace jednoho nebo více obydlených ostrovů s resorty je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. 

Thinadhoo & Oblu Select at Sangeli
Kombinace obydleného ostrova a resortu.
7 a více nocí / od 46 000 Kč (1 800 EUR) / 1 osoba
Poptávka zájezdů na míru
Dovolená a zájezdy na míru dle vašeho přání a finančního rozpočtu.
Show More

Nabídka zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů

Nabídka příkladů zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů. Kombinace jednoho, dvou nebo více resortů jsou finančně náročnější. Tyto kombinace je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. 

Villa Hotels
All Inclusive LITE za cenu polopenze!
Sun Island Resort & Spa
Speciální nabídka dovolené na resortu.
10 nocí / od 31 500 Kč (1 365 EUR) / 1 osoba
Poptávka zájezdů na míru
Dovolená a zájezdy na míru dle vašeho přání a finančního rozpočtu.
Show More

Organizované zájezdy nejenom na Maledivy

V minulých letech jsme mimo výše zmíněných pobytů na Maledivy organizovali také pobyty a zájezdy spojené s potápěním nebo rybolovem, a to jak na safari lodích, tak z ostrovů, pobyty spojené se cvičením a jógou, například s klubem STOB nebo jogínkou Katkou Mrugalovou, poznávací okruhy Srí Lankou s relaxem na Maledivách nebo trojkombinace destinací, a to poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji. Zájezdy vždy tvoříme na míru dle požadavků a rozpočtu našich klientů a partnerů. 

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP