Zájezdy na Maledivy 2021 a 2022

Zájezdy na Maledivy 2022 a 2023 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy od těch, co tyto ostrovy opravdu znají! Vaše vysněná dovolená na Maledivách a naše dokonalé tradiční i netradiční pobyty a zájezdy šité na míru. Plážové nebo poznávací zájezdy? A co takhle kombinace poznávání a relaxu? S námi můžete cokoliv. Zájezdy na Maledivy ve většině případů připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodávané masově v turnusech. Znamená to ale více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání.   

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relaxu "Maledivy s Lucií"

Nabídka poznávacích okruhů včetně parádního relax s Lucií, s "velkou šéfovou" cestovky other way holiday. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních. Všechny poznávací a zážitkové okruhy v únoru a březnu 2023 již máme plně obsazeny! íce okruhů se v roce 2023 nepojede. Další se pojedou až v únoru nebo v březnu 2024. Termíny budou vypsány v na jaře 2023. 

Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno

Nabídka zájezdů na obydlené ostrovy nebo kombinace dvou a více obydlených ostrovů 

Nabídka příkladů zájezdů včetně aktivit na vybrané obydlené ostrovy. Pobyt na jednom ostrově nebo kombinace více obydlených ostrovů. Kombinaci obydlených ostrovů je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Nabídka kombinace obydlených ostrovů a resortů

Nabídka příkladů zájezdů kombinací obydlených ostrovů a resortů. Kombinace jednoho nebo více obydlených ostrovů s resorty je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Nabídka zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů

Nabídka příkladů zájezdů na resorty nebo kombinace dvou a více resortů. Kombinace jednoho, dvou nebo více resortů jsou finančně náročnější. Tyto kombinace je vždy nejlepší vytvořit na míru dle rozpočtu klienta a počtu požadovaných nocích na Maledivách. Zájezdy aktuálně připravujeme pouze na míru.

Organizované zájezdy nejenom na Maledivy

V minulých letech jsme mimo výše zmíněných pobytů na Maledivy organizovali také pobyty a zájezdy spojené s potápěním nebo rybolovem, a to jak na safari lodích, tak z ostrovů, pobyty spojené se cvičením a jógou, například s klubem STOB nebo jogínkou Katkou Mrugalovou, poznávací okruhy Srí Lankou s relaxem na Maledivách nebo trojkombinace destinací, a to poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji nebo v Doha. Zájezdy vždy tvoříme na míru dle požadavků a rozpočtu našich klientů a partnerů. V dalších námi nabízených destinacích zajišťujeme pouze 4* a 5* luxusní hotely a resorty.