Lukáš Rosol, Sun Siyam Iru Fushi, Maledivy

Maledivy: Tenis s Lukášem Rosolem

Tenis na Maledivách s profíkem? S námi je možné vše!

Milujete tenis a rádi byste si jej zahráli na Maledivách se skvělým profesionálním tenistou Lukášem Rosolem? Ano! 

Tak s námi, v termínu od 11. 11. do 20.11. 2019, cestujte na luxusní resort Sun Siyam Iru Fushi, kde si tenis s Lukášem můžete zahrát.

Zpestřete vaši vysněnou dovolenou o nezapomenutelné zážitky, které vám ve spolupráci s Lukášem a resortem Sun Siyam Iru Fushi přinášíme!

Resort Sun Siyam Iru Fushi jsme osobně navštívili, strávili tu pár nocí a máme s ním jenom a jenom dobré zkušenosti. 

 

Orientační cena v tomto termínu na 7 nocí s All Inclusive programem, dopravou na resort a zpět do Male, s daněmi a zpáteční letenkou (Emirates) z Prahy na Maledivy začíná na 88 000 Kč za 1 dospělou osobu. Dále jsou možné příplatky za vodní vilky (příplatek 6 000 Kč za jednu osobu za 1 noc), jiný druh dopravy, cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu a další.

Zarezervujte si svoji hru s profíkem včas a nepropásněte limitovanou nabídku lekcí a her. Tuto nabídku mají možnost využít pouze 4 klienti.

Poptávky pobytu na míru zasílejte na rezervace@owh.cz. Další informace a konzultace také na tel. 603 495 565.

© Fotografie resortu Sun Siyam Iru Fushi jsou naše vlastní. Fotografie Lukáše pochází z jeho soukromého archívu a byly použity s jeho svolením.

Volitelné doplňující služby při objednání zájezdu

​​​Volitelnými a doplňujícími službami jsou letenky v jiné cestovní třídě, letištní hotel Dubai International Hotel na dubajském letišti anebo cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu od naší partnerské pojišťovny.

Zahrajte si tenis na Maledivách s profi trenéry nebo profi hráči