Maledivy: Skupinové pobyty a skupinová dovolená

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení, potápěči a potápěčky, free diveři a free diverky, šnorchlisté a šnorchlistky, plážoví povaleči a plážové povalečky, dobrodruzi a dobrodružky, rybáři a rybářky, jogíni a jogínky, senioři a seniorky, studenti a studentky, profesoři a profesorky, šefové a šéfky, party přátel, beauty ladies, šéfové a šéfky, no prostě, jste-li jakákoliv grupa lidí a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Za rozumné peníze vám ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělá ani namixovaný pár např. potápěč a nepotápěčka, rybář a nerybářka atd. nebo opačně. 

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí nabízíme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 10ti osob, při  rezervaci 5ti pokojů, vám nabízíme další pokoj (šestý) pro vašeho lídra skupiny zdarma. V případě druhého lídra, zde bude platná sazba za přistýlku za dospělého. Tato nabídka je platná v případě vybraných parterů. K našim nejlepším patří Plumeria Maldives a náš vlastní penzion Atholhu Residence.

Skupinovou dovolenou jakéhokoliv ražení pro vás můžeme zajistit nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance a ve Spojených arabských emirátech. V těchto destinacích máme k dispozici česky, slovensky, anglicky anebo německy hovořící delegáty a průvodce. 

Cestování ve skupinkách se z hlediska cen a organizace vyplatí vždy!

Skupinová dovolená na Maledivách

Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / 34 900 Kč / 1 osoba
Jóga na Maledivách
Jóga na Thinadhoo s Katkou Mrugalovou.
7 nocí / 28 990 Kč / 1 osoba
Skupinová dovolená
Poprávka skupinové dovolené na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a info@otherwayholiday.com

Kompletní kontakty a informace

Koncese

 

Pojistka a Garanční fond

Smluvní podmínky a Formuláře

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP