Skupinové pobyty na Maledivách

Maledivy: Skupinové pobyty a skupinová dovolená

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení, potápěči a potápěčky, free diveři a free diverky, šnorchlisté a šnorchlistky, plážoví povaleči a plážové povalečky, dobrodruzi a dobrodružky, rybáři a rybářky, jogíni a jogínky, senioři a seniorky, studenti a studentky, profesoři a profesorky, šefové a šéfky, party přátel, beauty ladies, šéfové a šéfky, no prostě, jste-li jakákoliv grupa lidí a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Za rozumné peníze vám ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělá ani namixovaný pár např. potápěč a nepotápěčka, rybář a nerybářka atd. nebo opačně. 

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí nabízíme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 10ti osob, při  rezervaci 5ti pokojů, vám nabízíme další pokoj (šestý) pro vašeho lídra skupiny zdarma. V případě druhého lídra, zde bude platná sazba za přistýlku za dospělého. Tato nabídka je platná v případě vybraných parterů. K našim nejlepším patří Plumeria Maldives a náš vlastní penzion Atholhu Residence.

Skupinovou dovolenou jakéhokoliv ražení pro vás můžeme zajistit nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance a ve Spojených arabských emirátech. V těchto destinacích máme k dispozici česky, slovensky, anglicky anebo německy hovořící delegáty a průvodce. 

Cestování ve skupinkách se z hlediska cen a organizace vyplatí vždy!

Skupinová dovolená na Maledivách