top of page
Skupinové pobyty na Maledivách

Maledivy: Skupinové pobyty a skupinová dovolená

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení, potápěči a potápěčky, free diveři a free diverky, šnorchlisté a šnorchlistky, plážoví povaleči a plážové povalečky, dobrodruzi a dobrodružky, rybáři a rybářky, jogíni a jogínky, senioři a seniorky, studenti a studentky, profesoři a profesorky, šefové a šéfky, party přátel, beauty ladies, šéfové a šéfky, no prostě, jste-li jakákoliv grupa lidí a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Za rozumné peníze vám ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělá ani namixovaný pár např. potápěč a nepotápěčka, rybář a nerybářka atd. nebo opačně. 

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů / vilek na minimálně 5 nocí, nabízíme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Skupinovou dovolenou jakéhokoliv ražení pro vás můžeme zajistit nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance a ve Spojených arabských emirátech. V těchto destinacích máme k dispozici česky, slovensky a anglicky hovořící delegáty a průvodce. 

Cestování ve skupinkách se z hlediska ceny a organizace, speciálně na obydlené ostrovy, vyplatí vždy! Resorty ke skupinám již nejsou v posledních letech tak moc štědré jako dříve. 

Skupinová dovolená na Maledivách

bottom of page