top of page
Skupinové pobyty na Maledivách. Incentivní a korporátní pobyt na Maledivách.

Maledivy: Skupinové dovolené, firemní a incentivní pobyty

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení, potápěči a potápěčky, freediveři a freediverky, šnorchlisté a šnorchlistky, plážoví povaleči a plážové povalečky, dobrodruzi a dobrodružky, rybáři a rybářky, jogíni a jogínky, senioři a seniorky, studenti a studentky, profesoři a profesorky, šefové a šéfky, party přátel, beauty ladies, šéfové a šéfky, no prostě, jste-li jakákoliv grupa lidí a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Za rozumné peníze vám ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělá ani namixovaný pár např. potápěč a nepotápěčka, rybář a nerybářka atd. nebo opačně. Co takhle za odměnu poslat své zaměstnance nebo rovnou vedení na Maledivy?  Anebo co takhle v tropickém ráji uspořádat školení, TeamBuilding nebo přesunout nudnou konferenci z kanclíku na pláž? To nezní špatně, ne?! 

Čím více pokojů či vilek zarezervujete, tím lepší cenu můžeme nabídnout

Pro skupiny od 6 dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů, bungalovů nebo vilek na minimálně 5 nocí, nabízíme skupinové slevičky. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů a hotelů na obydlených ostrovech či safari lodích a jachtách schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevy. Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu. POZOR! Resorty již dnes mají opačnou politiku. Většina resortů velkým skupinám nabízí větší ceny, než jsou ceny v běžných cenících. 

© Informace a fotografie použité na této stránce o skupinové dovolené na Maledivách

Fotografie použité na této stránce o skupinové dovolené a incentivních, firemních pobytech jsou mé vlastní fotografie z návštěv resortů a obydlených ostrovů. Informace použité v tomto textu jsou naše osobní letité zkušenosti, které na Maledivách čerpáme od roku 2009.

Skupinová dovolená a incentivní pobyty na Maledivách

Máte-li zájem o skupinové či firemní pobyty, konference atd. na pláži nebo různé zaměstnanecké pobyty, neváhejte se na nás obrátit. Nabídku pro vás připravíme na míru dle vámi zadaných požadavků. 

bottom of page