top of page
Single, solo cestování, jednolůžkový pokoj na Maledivách

Maledivy: Cestování single a Jednolůžkové pokoje a jednolůžkové vily

Je výhodné a bezpečné cestovat na Maledivy solo / single? Jsou na Maledivách dostupné jednolůžkové pokoje? Pokud vás odpovědi na tyto otázky zajímají, pozorně čtěte napsané níže. 

Single cestování na Maledivy a bezpečnost? Hrozí maximálně otěhotnění s místním!

Z hlediska bezpečnosti je cestování na Maledivy pro jednotlivce bezpečné. Obávat se nemusí ani samostatně cestující dámy. I když, pozor na chlapce z vodních sportů a potápěče s dokonalými břišáky. Ne jedna Češka, Slovenka a mnoho cizinek již podlehlo dokonale vypracovaným, čokoládově hnědým tělům a sladkým řečičkám, po prvním sexu s Maledivcem otěhotněly a teď mají na krku česko-maledivské nebo slovensko-maledivské dítě bez tatínka Maledivce... Ne, srandu si nedělám! Málokomu lásečka vydržela!

Jednolůžkové pokoje a jednolůžkové vily na Maledivách neexistují!

Ve většině destinacích na světě jednolůžkové pokoje či vily neexistují. V 99 % se jedná o dvoulůžkový pokoj či vilu, u jehož či jejíž ceny je odečtena strava, doprava, daně a poplatky za druhou osobu, což zase tak velká částka nebývá. Znamená to tedy, že cena za single / jednolůžkový pokoj nebo jednolůžkovou vilu rozhodně nebudete platit poloviční cenu z ceny za dvoulůžkový pokoj nebo za dvoulůžkovou vilu! 


Cestovat na Maledivy solo / single na resorty se finančně nevyplatí!!! Nijak výhodné není ani cestování na obydlené ostrovy či safari lodě. Na Maledivy i do jiných destinací je vždy lepší cestovat ve dvou.

© Informace a fotografie použité na této stránce o single cestování a vilách na Maledivách

Informace použité na této stránce jsou čerpány z mých vlastních letitých zkušeností na Maledivách a rovněž vychází z oficiální politiky ubytovacích kapacit. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mého života a pobytů na Maledivách, jež fotím od roku 2009.

bottom of page