Marketa
Flickr - Surf at North Male' Atoll
Barbora & Marketa
7031789635_36f01e5740_o
7061094277_48d2d37e68_o
7001078103_f49a683f13_o
Let's surf!

Maledivy: Okružní plavba se surfováním

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Pro okružní plavby se surfováním se hodí veškeré námi nabízené lodě. Většina lodí, speciálně ty obyčejnější, nabízí turnusy od soboty do soboty. Vzhledem k víkendovým cenám letenek, doporučujeme si pobyt prodloužit, buď před plavbou anebo po. Některé lodě je potřeba zarezervovat alespoň půl roku dopředu, často bývají hodně dopředu vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny. Velice zřídka je na obyčejných lodích možné ubytovat jednotlivce či pár. Proto také pro plavby spojené se surfem preferujeme skupiny.  Nejenže se vám to vyplatí z hlediska ceny, ale také, že nebudete muset sdílet loď s jinými, pro vás neznámými, klienty. 

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout surf při pobytu na resortech anebo z obydlených ostrovů, kde na vás čekají místní surfaři, jak profíci tak hobby surfaři. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak okusíte surf ve více lokalitách. 

Itineráře plaveb se sufováním na různých maledivských atolech

Všechna plavidla, která jezdí okruhy se surfováním na Maledivách nabízí dva základní itineráře. První plavbou je průzkum centrálních atolů, což je severním a jižní Male atol nebo jih Malediv, a to atol Huvadhu. Více surfařských lokalit na Maledivách nemáme.

V případě zájmu o cenovou nabídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Aktivní dovolená se sufováním na různých maledivských atolech