Marketa
Flickr - Surf at North Male' Atoll
Barbora & Marketa
7031789635_36f01e5740_o
7061094277_48d2d37e68_o
7001078103_f49a683f13_o
Let's surf!

Maledivy: Okružní plavba se surfováním

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Pro okružní plavby se surfováním se hodí veškeré námi nabízené lodě. Většina lodí, speciálně ty obyčejnější, nabízí turnusy od soboty do soboty. Vzhledem k víkendovým cenám letenek, doporučujeme si pobyt prodloužit, buď před plavbou anebo po. Některé lodě je potřeba zarezervovat alespoň půl roku dopředu, často bývají hodně dopředu vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny. Velice zřídka je na obyčejných lodích možné ubytovat jednotlivce či pár. Proto také pro plavby spojené se surfem preferujeme skupiny.  Nejenže se vám to vyplatí z hlediska ceny, ale také, že nebudete muset sdílet loď s jinými, pro vás neznámými, klienty. 

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout surf při pobytu na resortech anebo z obydlených ostrovů, kde na vás čekají místní surfaři, jak profíci tak hobby surfaři. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak okusíte surf ve více lokalitách. 

Itineráře plaveb se sufováním na různých maledivských atolech

Všechna plavidla, která jezdí okruhy se surfováním na Maledivách nabízí dva základní itineráře. První plavbou je průzkum centrálních atolů, což je severním a jižní Male atol nebo jih Malediv, a to atol Huvadhu. Více surfařských lokalit na Maledivách nemáme.

V případě zájmu o cenovou nabídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Aktivní dovolená se sufováním na různých maledivských atolech

Surfování na Maledivách
Vše o surfování na Maledivách.
Plavba se surfováním
Poptávka plavby se surfováním na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP