Rybolov na Maledivách
Night Fishing

Maledivy: Okružní plavba s rybolovem

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Lodí, které jsou specializované jenom na turistický rybolov na Maledivách moc nenajdeme. Většina lodí, speciálně ty obyčejnější, nabízí turnusy od soboty do soboty. Vzhledem k víkendovým cenám letenek, doporučujeme si pobyt prodloužit, buď před plavbou anebo po. Některé lodě je potřeba zarezervovat alespoň půl roku dopředu, často bývají hodně dopředu vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny rybářů. Velice zřídka je na obyčejných lodích možné ubytovat jednotlivce či pár. Proto také pro plavby s rybolovem preferujeme preferujeme skupiny.  Nejenže se vám to vyplatí z hlediska ceny, ale také, že nebudete muset sdílet loď s jinými, pro vás neznámými, klienty. 

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout rybolov při pobytu na resortu nebo na obydlených ostrovech, kde na vás čekají místní rybáři, jak profíci tak hobby rybáři. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak více lokalit na jednom atolu. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak okusíte rybolov ve více lokalitách. 

Itineráře plaveb s rybolovem na různých maledivských atolech

Plavby s rybolovem mají většinou dva itineráře a buď se brázdí Kaafu atol / jižní Male atol a Vaavu atol, za příplatek také Meemu atol anebo Baa atol.

V případě zájmu o nabídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Aktivní dovolená s rybolovem na různých maledivských atolech

Rybolov na Maledivách
Vše o rybolovu na Maledivách.
Plavba s rybolovem
Poptávka plavby s rybolovem na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP