Rybolov na Maledivách
Night Fishing

Maledivy: Okružní plavba s rybolovem

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Lodí, které jsou specializované jenom na turistický rybolov na Maledivách moc nenajdeme. Většina lodí, speciálně ty obyčejnější, nabízí turnusy od soboty do soboty. Vzhledem k víkendovým cenám letenek, doporučujeme si pobyt prodloužit, buď před plavbou anebo po. Některé lodě je potřeba zarezervovat alespoň půl roku dopředu, často bývají hodně dopředu vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny rybářů. Velice zřídka je na obyčejných lodích možné ubytovat jednotlivce či pár. Proto také pro plavby s rybolovem preferujeme preferujeme skupiny.  Nejenže se vám to vyplatí z hlediska ceny, ale také, že nebudete muset sdílet loď s jinými, pro vás neznámými, klienty. 

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout rybolov při pobytu na resortu nebo na obydlených ostrovech, kde na vás čekají místní rybáři, jak profíci tak hobby rybáři. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak více lokalit na jednom atolu. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak okusíte rybolov ve více lokalitách. 

Itineráře plaveb s rybolovem na různých maledivských atolech

Plavby s rybolovem mají většinou dva itineráře a buď se brázdí Kaafu atol / jižní Male atol a Vaavu atol, za příplatek také Meemu atol anebo Baa atol.

V případě zájmu o nabídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Aktivní dovolená s rybolovem na různých maledivských atolech