Maledivy: Okružní plavba s potápěním

Než se pustíte do psaní poptávky, pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Okružní plavby s potápěním nabízíme pouze pro skupiny od 10 osob výše. TOP jachtou v naší nabídce je luxusní Azalea Cruise.

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout potápění z obydlených ostrovů či resortů, kde na vás čekají kompletně vybavená potápěčská centra s profesionály jako na lodích. Mnoho profesionálních maledivských potápěčských instruktorů na lodích skončilo a na ostrovech si otevřelo vlastní potápěčská centra a penziony. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu s více potápěčskými místy. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak prozkoumáte podvodní svět Malediv tak, jako byste ho obepluli na lodi. Neváhejte nám zadat poptávku.

Itineráře plaveb s potápěním na různých maledivských atolech

Všechna plavidla, která jezdí potápěčské okruhy na Maledivách nabízí tři základní itineráře. 

 

První plavbou je průzkum centrálních atolů s názvem "Best of Maldives", do něhož jsou zahrnuty severní Male atol, jižní Male atol, Vaavu atol a celý Ari atol (Alif Dhaal atol a Alif Alif atol), kde je možné vidět opravdu nádherná místa.

 

Jako druhý okruh se v dešťové sezóně nabízí plavba celým severním Male atolem, kdy cíl je Baa atol a vyhlášený potápěčský spot Hanifaru Bay a manty a žralok obrovský.

 

Třetím standartním itinerářem je Deep South, což je potápění na samotném jihu Malediv, kdy je zde možné spatřit tygří žraloky a spoustu dalších zvířátek.  

Nabídka plaveb s potápěním na různých maledivských atolech

V naší nabídce máme několik ručně a pečlivě vybraných lodí v kategoriích 3* až 5*. Jednou z 5* a nejluxusnějších lodí je Azalea Curise 5, která byla do provozu uvedena na jaře 2016 a je vhodná především pro náročné potápěče, ale také surfaře či jen plavby. Tato jachta je momentálně nejluxusnější, nejmodernější a nejdesignovější na Maledivách. Majitel této lodě patří mezi mé nejlepší maledivské přátele. Na tuto loď máme exkluzivitu pro český trh s velice příjemnými cenami, které jinde nenajdete. 

Při naplnění lodi u vybraných partnerů nabízíme 1 nebo 2 osoby zdarma. V případě zájmu o nabídku plavby s potápěním nás neváhejte kontaktovat.

Aktivní dovolená s potápěním na různých maledivských atolech

Potápění na Maledivách
Vše o potápění na Maledivách.
Plavba s potápěním
Poptávka plavby s potápěním na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP