Maledivy: Okružní plavba s potápěním

Než se pustíte do psaní poptávky, pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Okružní plavby s potápěním nabízíme pouze pro skupiny od 10 osob výše. TOP jachtou v naší nabídce je luxusní Azalea Cruise.

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout potápění z obydlených ostrovů či resortů, kde na vás čekají kompletně vybavená potápěčská centra s profesionály jako na lodích. Mnoho profesionálních maledivských potápěčských instruktorů na lodích skončilo a na ostrovech si otevřelo vlastní potápěčská centra a penziony. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu s více potápěčskými místy. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak prozkoumáte podvodní svět Malediv tak, jako byste ho obepluli na lodi. Neváhejte nám zadat poptávku.

Azalea Curise 5+ je zbrusu nová luxusní jachta, uvedená do provozu na jaře 2016 a je vhodná především pro náročné potápěče, ale také surfaře či jen plavby. Tato jachta je momentálně nejluxusnější, nejmodernější a nejdesignovější na Maledivách. Majitel této lodě patří mezi mé nejlepší maledivské přátele. Na tuto loď máme exkluzivitu pro český trh s velice příjemnými cenami, které jinde nenajdete. 

Aktivní dovolená s potápěním na různých maledivských atolech

Plavba s potápěním
Poptávka plavby s potápěním na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!