Okružní plavby Maledivami s potápěním

Maledivy: Okružní plavba s potápěním

Než se pustíte do psaní poptávky, pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Okružní plavby s potápěním nabízíme pouze pro skupiny od 10 osob výše. Mimo menších jachtiček a katamaránu mají lodě většinou kapacity od 16 osob výše. Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout potápění z obydlených ostrovů či resortů, kde na vás čekají kompletně vybavená potápěčská centra s profesionály jako na lodích. Mnoho profesionálních maledivských potápěčských instruktorů na lodích skončilo a na ostrovech si otevřelo vlastní potápěčská centra a penziony. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na lodi, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu s více potápěčskými místy. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak prozkoumáte podvodní svět Malediv tak, jako byste ho obepluli na lodi. Neváhejte nám zadat poptávku.

Itineráře plaveb s potápěním na různých maledivských atolech

Všechna plavidla, která jezdí potápěčské okruhy na Maledivách nabízí tři základní itineráře. 

 

První plavbou je průzkum centrálních atolů s názvem "Best of Maldives", do něhož jsou zahrnuty severní Male atol, jižní Male atol, Vaavu atol a celý Ari atol (Alif Dhaal atol a Alif Alif atol), kde je možné vidět opravdu nádherná místa.

Jako druhý okruh se v dešťové sezóně nabízí plavba celým severním Male atolem, kdy cíl je Baa atol a vyhlášený potápěčský spot Hanifaru Bay a manty a žralok obrovský.

Třetím standartním itinerářem je Deep South, což je potápění na samotném jihu Malediv, kdy je zde možné spatřit tygří žraloky a spoustu dalších zvířátek.  

Nabídka plaveb s potápěním na různých maledivských atolech

V naší nabídce máme několik ručně a pečlivě vybraných lodí v kategoriích 3* až 5*. Jednou z 5* a nejluxusnějších lodí je Azalea Curise 5, která byla do provozu uvedena na jaře 2016 a je vhodná především pro náročné potápěče, ale také surfaře či jen plavby. Tato jachta patří k jedné z nejluxusnějších jachet na Maledivách. Majitel této lodě patří mezi mé dobré maledivské přátele. 

Při naplnění lodi u vybraných partnerů nabízíme 1 nebo 2 osoby zdarma. V případě zájmu o nabídku plavby s potápěním nás neváhejte kontaktovat. PLAVBY V DOBĚ COVIDÍ A IZOLACE V PŘÍPADĚ POZITIVITY.

Aktivní dovolená s potápěním na různých maledivských atolech