Maledivy na Míru

Maledivy na Míru? Míra vám dovolenou asi nezaplatí a komu ano a má ho doma, tak má štěstí. My vám dovolenou na Míru také nezaplatíme, ale s velkou radostí vám ji na míru ušijeme.

Maledivy jsou naším domovem a jsme schopni zde zajistit cokoliv, kromě zázraků a vše, co je v rámci mezí maledivských zákonů. Stejně tak umíme i Srí Lanku a Spojené arabské emiráty. Kombinace těchto destinací je naší specialitou.

 

Dovolená na míru nemusí stát sta tisíce, ale jen desítky tisíc. Pozor ale, nabídka na míru se sama neudělá a její příprava netrvá 5 minut, ale několik hodin dle obsahu.

 

Nejsme automatický systém obrovských cestovních kanceláří, kde zakoupíte pobyty na 7 nocí a tím to haslo, ani roboti, ale lidé, kteří do nabídek vkládají osobní zkušenosti a péči. Nabídky zpracováváme manuálně a připravujeme je speciálně dle přání klienta a hlavně jeho finančních možností.

Postup zpracování poptávek a nabídek má svá pravidla. Emaily zpracováváme dle pořadí v jakém přijdou a také dle priority, zejména data odletu. Poptávky na poslední chvíli / last minute mají samozřejmě přednost. Nesmí ale být nesmyslné. 

V případě, že na internetu vyskočí akce na letenky, může nabídka trvat až 7 dnů. Vždy záleží na tom, kolikátá poptávka v pořadí jste. Pokud ale letenkové akce nejsou, nabídky standardně posíláme v rozmezí 48 až 72 hodin, pokud nejsme zavalení velkou hromadou poptávek.

 

Poptávek přibývá, za což jsme moc rádi, ale bohužel už nejsme schopni je zpracovat do 24 hodin, jak tomu bylo dříve. Bohužel nám poptávky zasílají i notoričtí poptávači a hledači informací, kteří s námi cestování nemyslí vážně a tak nás obírají o drahocenný čas, který bychom mohli věnovat těm, kteří s námi opravdu cestovat chtějí.

Maledivy na Míru dle vašich přání a finančních možností

Poptávka dovolené na míru
Zadání poptávky dovolené a zájezdu na míru.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.