top of page

Maledivy na Míru

Zájezdy na Maledivy na míru
Levné i luxusní zájezdy na míru

Maledivy na Míru? Míra vám dovolenou asi nezaplatí a komu ano a má ho doma, tak má štěstí. My vám dovolenou na Míru také nezaplatíme, protože žádného Míru v našem týmu nemáme, ale s velkou radostí vám dovolenou na Maledivách na míru ušijeme, tedy pečlivě připravíme a zajistíme.

Maledivy jsou naším domovem a jsme schopni zde zajistit cokoliv, kromě zázraků a vše, co je v rámci mezí maledivských zákonů. 

 

Dovolená na míru nemusí stát sta tisíce, ale jen desítky tisíc. Pozor ale, nabídka na míru se sama neudělá a její příprava netrvá 5 minut, ale několik hodin dle obsahu.

 

Nejsme automatický systém obrovských cestovních kanceláří, kde zakoupíte pobyty na 7 nocí a tím to haslo, ani roboti, ale lidé, kteří do nabídek vkládají osobní zkušenosti a péči. Nabídky zpracováváme manuálně a připravujeme je speciálně dle přání klienta a hlavně jeho finančních možností.

Postup zpracování poptávek a nabídek má svá pravidla. Emaily zpracováváme dle pořadí v jakém přijdou a také dle priority, zejména data odletu. Poptávky na poslední chvíli / last minute mají samozřejmě přednost. Nesmí ale být nesmyslné. 

V případě, že na internetu vyskočí akce na letenky, může nabídka trvat až 7 dnů. Vždy záleží na tom, kolikátá poptávka v pořadí jste. Pokud ale letenkové akce nejsou, nabídky standardně posíláme v rozmezí 48 až 72 hodin, pokud nejsme zavalení velkou hromadou poptávek.

 

Poptávek přibývá, za což jsme moc rádi, ale bohužel už nejsme schopni je zpracovat do 24 hodin, jak tomu bylo dříve. Bohužel nám poptávky zasílají i notoričtí poptávači a hledači informací, kteří s námi cestování nemyslí vážně, a tak nás obírají o drahocenný čas, který bychom mohli věnovat těm, kteří s námi opravdu cestovat chtějí. Všem, kteří s námi opravdu mají zájem cestovat, se moc omlouváme za čekání.

Maledivy na Míru dle vašich přání a finančních možností