Maledivy na Míru

Maledivy na Míru? Míra vám dovolenou asi nezaplatí a komu ano a má ho doma, tak má štěstí. My vám dovolenou na Míru také nezaplatíme, ale s velkou radostí vám ji na míru ušijeme.

Maledivy jsou naším domovem a jsme schopni zde zajistit cokoliv, kromě zázraků a vše, co je v rámci mezí maledivských zákonů. Stejně tak umíme i Srí Lanku a Spojené arabské emiráty. Kombinace těchto destinací je naší specialitou.

 

Dovolená na míru nemusí stát sta tisíce, ale jen desítky tisíc. Pozor ale, nabídka na míru se sama neudělá a její příprava netrvá 5 minut, ale několik hodin dle obsahu.

 

Nejsme automatický systém obrovských cestovních kanceláří, kde zakoupíte pobyty na 7 nocí a tím to haslo, ani roboti, ale lidé, kteří do nabídek vkládají osobní zkušenosti a péči. Nabídky zpracováváme manuálně a připravujeme je speciálně dle přání klienta a hlavně jeho finančních možností.

Postup zpracování poptávek a nabídek má svá pravidla. Emaily zpracováváme dle pořadí v jakém přijdou a také dle priority, zejména data odletu. Poptávky na poslední chvíli / last minute mají samozřejmě přednost. Nesmí ale být nesmyslné. 

V případě, že na internetu vyskočí akce na letenky, může nabídka trvat až 7 dnů. Vždy záleží na tom, kolikátá poptávka v pořadí jste. Pokud ale letenkové akce nejsou, nabídky standardně posíláme v rozmezí 48 až 72 hodin, pokud nejsme zavalení velkou hromadou poptávek.

 

Poptávek přibývá, za což jsme moc rádi, ale bohužel už nejsme schopni je zpracovat do 24 hodin, jak tomu bylo dříve. Bohužel nám poptávky zasílají i notoričtí poptávači a hledači informací, kteří s námi cestování nemyslí vážně a tak nás obírají o drahocenný čas, který bychom mohli věnovat těm, kteří s námi opravdu cestovat chtějí.

Maledivy na Míru dle vašich přání a finančních možností

Poptávka dovolené na míru
Zadání poptávky dovolené a zájezdu na míru.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a info@otherwayholiday.com

Kompletní kontakty a informace

Koncese

 

Pojistka a Garanční fond

Smluvní podmínky a Formuláře

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP