top of page
Maledivy levně, Maledivy nejlevněji

Maledivy levně?! Jako fakt Maledivy levně nebo dokonce nejlevněji?!

Maledivy levně?! Jako fakt Maledivy levně nebo dokonce Maledivy nejlevněji?! Vážně? Opravdu chcete to levné anebo nejlevnější a potom plakat? Nepořádek na ostrovech, výhled na skládku, všude mořská tráva a mraky turistů? Anebo chcete dovolenou na Maledivách za rozumné peníze, na kterou v životě nezapomenete, ale v tom dobrém a zemi, kam se budete chtít vracet? Maledivy nikdy nebyly levné, nejsou levné a ani nikdy levné nebudou. Za cenu dovolené např. v Egyptě či v podobných destinacích v 5* resortu s All Inclusive na 7 nocí vč. letenky, na Maledivách pořídíte ty nejlevnější 3* penziony nebo hotýlky na nic moc hustě obydlených ostrovech s ohromně rozjetým cestovním ruchem. Žádný luxus tady nečekejte!

Maledivy levně, Maledivy nejlevněji

Malá ukázka toho, jak mohou Maledivy levně nebo dokonce nejlevněji vypadat

Toto je malá ukázka toho, že to úplně levné anebo nejlevnější, pokud naletíte na marketing, skvěle nafocené obrázky a vyladěné promo, vždy nemusí být dobré, a že se na některých produktech opravdu šetřit nevyplatí. Speciálně na exotických dovolených za nemalé peníze. Vzpomínky vám zůstanou na celý život, tak proč je mít špatné?! A co třeba Maledivy bez cestovky?

Maledivy levně ne, ale Maledivy za rozumné peníze ano.

Nádherné ostrovy na Maledivách za rozumné peníze 

Chcete na Maledivy, na nádherné ostrovy a za rozumné peníze? Ano! Pak jsme tu pro vás! Jsme "other way holiday", cestovka, se kterou v rámci zákonů a vašich finančních možností můžete téměř cokoliv!

© Informace a fotografie použité na této stránce o cestování na "Maledivy levně"

Informace použité na této stránce o cestování na "Maledivy levně" vychází z fakt, o kterých se veřejně nemluví, a také z mých vlastních letitých zkušeností s cestováním po celých Maledivách. Fotografie použité na této stránce o cestování na "Maledivy levně" jsou mé vlastní fotografie z nehezkých maledivských ostrovů a lokalit, které na Maledivách fotím již od roku 2009.

bottom of page