Firemní, korporátní a incentivní pobyty na Maledivách

Maledivy: Firemní / Korporátní / Incentivní pobyty 

Co takhle za odměnu poslat své zaměstnance nebo rovnou vedení na Maledivy? Nebo co takhle v tropickém ráji uspořádat školení, TeamBuilding nebo přesunout nudnou konferenci z kanclíku na pláž? To nezní špatně, ne?! 

Pro skupinky od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí, ať na resortu nebo obydleném ostrově, nabízíme speciální množstevní slevy. Čím větší počet pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme.

 

Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů, hotelů, resortů nebo lodí schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevy. Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu.

Speciální nabídka u vybraných partnerů: V případě rezervace minimálně 5ti pokojů pro 10 dospělých osob vám nabízíme šestý pokoj pro vašeho lídra skupiny zdarma. Dle zvolené stravy celé skupiny, bude mít stejnou stravu také lídr. Druhá osoba v šestém pokoji bude počítána sazbou za přistýlku pro dospělého. Nabídka je platná pouze u vybraných parterů. 

Máte-li zájem o firemní pobyty, konference atd. na pláži nebo různé zaměstnanecké pobyty za rozumné peníze, neváhejte se na nás obrátit. 

Incentivní pobyty na Maledivách