Maledivy: Firemní / Korporátní / Incentivní pobyty 

Co takhle za odměnu poslat své zaměstnance nebo rovnou vedení na Maledivy? Nebo co takhle v tropickém ráji uspořádat školení, TeamBuilding nebo přesunout nudnou konferenci z kanclíku na pláž? To nezní špatně, ne?! 

Pro skupinky od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí, ať na resortu nebo obydleném ostrově, nabízíme speciální množstevní slevy. Čím větší počet pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme.

 

Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů, hotelů, resortů nebo lodí schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevy. Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu.

Speciální nabídka u vybraných partnerů: V případě rezervace minimálně 5ti pokojů pro 10 dospělých osob vám nabízíme šestý pokoj pro vašeho lídra skupiny zdarma. Dle zvolené stravy celé skupiny, bude mít stejnou stravu také lídr. Druhá osoba v šestém pokoji bude počítána sazbou za přistýlku pro dospělého. Nabídka je platná pouze u vybraných parterů. Aktuálně u hotelu Plumeria Maldives a v našem vlastní penzion Atholhu Residence, který snad již bude otevřen v průběhu roku 2019. 

Máte-li zájem o firemní pobyty, konference atd. na pláži nebo různé zaměstnanecké pobyty za rozumné peníze, neváhejte se na nás obrátit. 

Incentivní pobyty na Maledivách

Poptávka pro skupiny
Poptávka dovolené pro skupiny a korporátní klientelu na míru dle vašich přání a finančního rozpočtu.
Plumeria Maldives na Thinadhoo
Informace o hotelech Plumeria Maldives.
Atholhu Residence na Fehendhoo
Informace o penzionu Atholhu Residence.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.