Dovolená na Maledivách a ve Spojených arabských emirátech

Relaxační a poznávací dovolená: Maledivy a Spojené arabské emiráty

Dopřejte si relax s trochou poznání na Maledivách a cestou zpět prozkoumejte Spojené arabské Emiráty. Poznejte dva úplně odlišné světy během jedné dovolené. 

Kombinace Malediv a Spojených arabských emirátů, a to zejména s Abu Dhabi nebo s Dubají, je velice oblíbená. Při zpáteční cestě z Malediv máte možnost se tu zastavit buď na pár hodin anebo na jednu, dvě anebo více nocí.

Když jsem Emiráty navštívila poprvé a tím myslím to, že jsem konečně opustila halu letiště, protože ani prsty na dvou rukách mi nestačí k tomu, abych spočítala, kolikrát jsem byla na dubajském letišti, okamžitě jsem se do nich zamilovala. Vlastně jsem je milovala už mnoho let ještě před tím, a to z dokumentů, obrázků a vyprávění od mých českých a hlavně maledivských přátel a partnerů. 

Ve všech 7 emirátech zajišťujeme kompletní servis, ubytování, dopravu, delegáty a průvodce, výlety, vstupenky na atrakce a různé aktivity. Prostě vše, na co si jenom vzpomenete.

 

Pokud vás tato kombinace oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Spojenými arabskými emiráty, Abu Dhabi a Dubají a poté nám zadat poptávku na vaši perfektní dovolenou na Maledivách v kombinaci s Emiráty.