Maledivy: Česky, slovensky a anglicky hovořící delegáti 

Česky nebo slovensky hovořící delegáty jsme mívali denně přítomny na mezinárodním letišti Velana (MLE), v hlavním městě Male nebo na městském ostrově Hulhumale a na telefonu. Po akci Coviďák máme na těchto ostrovech a na telefonu k dispozici zatím jenom anglicky hovořícího místního. Nicméně jsme na telefonu přítomni i my, a to ve dne v noci. Není nic, co bychom nevyřešili po telefonu z ČR a často rychleji, než náš delegát nebo delegátka, kteří jsou přítomni na Maledivách. Majitelka cestovky je majitelka cestovky... 

 

Dalším faktorem, proč aktuálně na Maledivách nemáme česky nebo slovensky hovořícího delegáta nebo delegátku je fakt, že po zkušenostech z posledních let, se jednoduše nevyplatí, a to proto, že je poptávka po asistenci našince čím dál menší. Lidé jsou dnes zvyklí cestovat a delegáty potřebují minimálně, a to i starší ročníky. 

Česky nebo slovensky hovořící delegáty nebo delegátky jsme každoročně v sezóně mívali nonstop přítomné také na resortu Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu, kteří na ostrově žili a dojížděli také na sousední sesterský resort Holiday Island Resort & Spa. Oba resorty patří mezi naše oblíbené a cenově dostupné. 

Jak funguje delegát cestovky na Maledivách a v čem spočívá jeho práce?!

Práce jakéhokoliv delegáta nebo delegátky, i česky nebo slovensky hovořícího, spočívá pouze v tom, že vás přivítá na letišti, dá vám na sebe kontakt, zavede vás na molo nebo stánek, kde si vás převezme personál z resortu a bude po dobu vašeho pobytu k dispozici na telefonu. V případě, že mají delegáti čas, přijdou se rozloučit při odletu. To je vše. 

 

Delegáti, kteří jsou na Maledivách, neobjíždí resorty, hotely nebo penziony tak, jak to znáte z jiných destinací. A proč? Jednoduše to logisticky nelze. Nejenže by doprava delegátů na ostrovy stála hromadu peněz, ale také proto, že čeští a slovenští delegáti pracují pro více cestovek, a to znamená mít na starost spoustu klientů. Za těch pár minut, co se potkáte na letišti, se o Maledivách od delegáta nebo delegátky stejně nic nedozvíte. Vše byste měli mít načtené z našeho webu a z našich instrukcí již před vaším odletem.

Z mého pohledu je česky nebo slovensky hovořící delegát na Maledivách zbytečný, jelikož jsme skoro 24 hodin denně online a itinerář od nás dostanete tak podrobný a plný informací, že není třeba paniky. A vím, co povídám! Už s námi cestovalo spoustu různých klientů, i neslyšících a také klienty starší věkové kategorie, a to přes 75 let, kteří nikdy nikam necestovali bez cestovní kanceláře s českým nebo slovenským delegátem v místě, pouze na pobyty typu "přílet, jeden hotel, organizované výlety a odlet", a i takové, kteří neuměli ani slůvko anglicky. Ve finále nikdo z nich delegáta nepotřeboval. Delegát je spíše omezoval, jelikož ho museli hledat a čekat na něj atd. Tito klienti se jen řídili dle mých / našich instrukcí a vrátili se nám spokojení, v pořádku, nikde se neztratili, a hlavně s námi někteří cestují anebo cestovali znovu. Když víte, jak na to, je to v suchu. S námi se na Maledivách vážně neztratíte!!!

Pro klienty, kteří cestují na resorty, je anglicky hovořící delegát, případně česky nebo slovensky, pokud je na Maledivách přítomen, součástí rezervovaného pobytu. Je to takový zajetý standard. Pro klienty, kteří cestují na obydlené lokální ostrovy nebo safari lodě, jsou tito delegáti volitelní. Máte tedy na výběr, zda si za delegáta připlatíte anebo ne. Cena asistence delegáta za 1 osobu se pohybuje od 10 do 30 USD dle jazyka. Samozřejmě ten česky nebo slovensky hovořící je nejdražší. Navíc, většina ubytovacích kapacit má na letišti své místní zástupce.

 

Jak už jsem zmínila výše, není nic, co bych po telefonu z ČR nevyřešili stejně nebo lépe, než delegát přítomný na Maledivách. 

Nabídka cestování po Maledivách s netradiční česky hovořící průvodkyní

Maledivy s Lucií / S průvodkyní
Maledivy s průvodcem aneb s Lucií aneb s česky hovořící místní.
Cestuj s Lucií
Netradiční dobrodružně poznávací zájezdy s kapkou relaxu s netradiční Lucií do různých destinací.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené na Maledivách.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.