Čeští a slovenští delegáti a průvodce a Maledivách.

Maledivy: Česky, slovensky a anglicky hovořící delegáti 

Česky hovořící delegátku aktuálně nemáme, ale máme slovensky hovořící delegátku, která na Maledivách působí již opravdu mnoho let, opět denně přítomnou na mezinárodním letišti Velana (MLE), v hlavním městě Male nebo na městském ostrově Hulhumale a na telefonu. Na telefonu jsme přítomni i my, a to ve dne v noci. Není nic, co bychom nevyřešili po telefonu z ČR a často rychleji, než náš delegát nebo delegátka, kteří jsou přítomni na Maledivách. Majitelka cestovky je majitelka cestovky... 

Česky nebo slovensky hovořící delegáty nebo delegátky jsme každoročně v sezóně mívali nonstop přítomné také na resortu Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu, kteří na ostrově žili a dojížděli také na sousední sesterský resort Holiday Island Resort & Spa. Oba resorty patří mezi naše oblíbené a cenově dostupné. 

Jak funguje delegát cestovky na Maledivách a v čem spočívá jeho práce?!

Práce jakéhokoliv delegáta nebo delegátky, i česky nebo slovensky hovořícího, spočívá pouze v tom, že vás přivítá na letišti, dá vám na sebe kontakt, zavede vás na molo nebo stánek, kde si vás převezme personál z resortu a bude po dobu vašeho pobytu k dispozici na telefonu. V případě, že mají delegáti čas, přijdou se rozloučit při odletu. To je vše. 

 

Delegáti, kteří jsou na Maledivách, neobjíždí resorty, hotely nebo penziony tak, jak to znáte z jiných destinací. A proč? Jednoduše to logisticky nelze. Nejenže by doprava delegátů na ostrovy stála hromadu peněz, ale také proto, že čeští a slovenští delegáti pracují pro více cestovek, a to znamená mít na starost spoustu klientů. Za těch pár minut, co se potkáte na letišti, se o Maledivách od delegáta nebo delegátky stejně nic nedozvíte. Vše byste měli mít načtené z našeho webu, z našich instrukcí již před vaším odletem anebo telefonicky ode mě.

Z mého pohledu je česky nebo slovensky hovořící delegát na Maledivách zbytečný, jelikož jsme skoro 24 hodin denně online a itinerář od nás dostanete tak podrobný a plný informací, že není třeba paniky. Pozn. Klienti cestující na obydlené ostrovy nebo kombinace s resorty, klienti cestující na resorty mají instrukce kratší. A vím, co povídám! Už s námi cestovalo spoustu různých klientů, i neslyšících a také klienty starší věkové kategorie, a to přes 75 let, kteří nikdy nikam necestovali bez cestovní kanceláře s českým nebo slovenským delegátem v místě, pouze na pobyty typu "přílet, jeden hotel, organizované výlety a odlet", a i takové, kteří neuměli ani slůvko anglicky. Ve finále nikdo z nich delegáta nepotřeboval. Delegát je spíše omezoval, jelikož ho museli hledat a čekat na něj atd. Tito klienti se jen řídili dle mých / našich instrukcí a vrátili se nám spokojení, v pořádku, nikde se neztratili, a hlavně s námi někteří cestují anebo cestovali znovu. Když víte, jak na to, je to v suchu. S námi se na Maledivách vážně neztratíte!!!

Pro klienty, kteří cestují na resorty, je anglicky hovořící delegát, případně česky nebo slovensky, pokud je na Maledivách přítomen, součástí rezervovaného pobytu. Je to takový zajetý standard. Pro klienty, kteří cestují na obydlené lokální ostrovy nebo safari lodě, jsou tito delegáti volitelní. Máte tedy na výběr, zda si za delegáta připlatíte anebo ne. Cena asistence delegáta za 1 osobu se pohybuje od 10 do 30 USD dle jazyka. Samozřejmě ten česky nebo slovensky hovořící je nejdražší. Navíc, většina ubytovacích kapacit má na letišti své místní zástupce.


Jak už jsem zmínila výše, není nic, co bych po telefonu z ČR nevyřešili stejně nebo lépe než delegát přítomný na Maledivách. 

© Informace a fotografie použité na stránce o českých a slovenských delegáte na Maledivách

Informace použité na této stránce vychází z vlastních dlouholetých zkušeností, které na Maledivách čerpám již od roku 2009. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, pořízené během mého života na Maledivách.

Nabídka cestování po Maledivách s netradiční česky hovořící průvodkyní

Čas od času se právě se mnou můžete potkat na vybraných resortech nebo obydlených ostrovech rámci inspekcí, nebo v rámci mých poznávaček, a popovídat si o Maledivách. Aktuální termíny jsou vždy vypsané na odkazech níže. Těším se na viděnou, 

Lucie