Maledivy bez cestovky

Maledivy bez cestovky? Opravdu na Maledivy nebo do jiné destinace chcete letět bez cestovky? A víte, že je to v 99% holý nesmysl!

 

Na hlášku "Maledivy bez cestovky" či "Dovolená bez cestovky", kterou vymysleli baťůžkáři a travel bloggeři a lidé jí slepě věří, jsem opravdu alergická!

 

Kdokoliv, kdo vám prodá / zarezervuje ubytování, ať je to třeba online rezervační systém, který je přezdíván OTA = online travel agent, česky online cestovní agent / agentura nebo jakákoliv osoba, která vám ubytování prodá / zarezervuje a není zaměstnancem penzionu, hotelu, či resortu, musí být tzv. "cestovka", mít živnostenský list nebo koncesi, jinak by podnikal/a "načerno".

 

Jak jednou rezervujete přes jakýkoliv online rezervační systém, okamžitě cestujete s "cestovkou".

 

Jediný možný způsob jak na "Maledivy bez cestovky" je ten, že si zarezervujete ubytování dotazem přímo do penzionu nebo hotelu či resortu nebo přímo na Maledivách, nikoliv přes prostředníky v Čechách nebo jiných zemích. Pozor ale, ne každý je poctivec a ne vždy se to vyplatí.

 

Kdybych vám tvrdila, že nejsem cestovka, jak někteří tvrdí na svých webech a přitom cestovkami jsou a zprostředkovala vám ubytování, buď bych lhala anebo podnikala načerno... Dávejte si pozor na to, s kým cestujete a přes koho si ubytování a dovolenou rezervujete!

 

Já jsem cestovka a nestydím se za to, naopak jsem na to hrdá, že podnikám legálně. Já jsem "other way holiday".

Maledivy nejsou rájem pro milovníky kempování, zapřísáhlé batůžkáře a nudisty! 

Jste milovníci kempování, vlastního vaření, hromadných ubytoven, hostelů, praví baťůžkáři, vysokohorští nebo sexuální turisté či nudisté? Ano! Rádi byste tyto aktivity provozovali na Maledivách? Ano! Tak to pro vás mám špatnou zprávu. Pokud neupustíte od výše zmiňovaných aktivit, tento tropický ráj NENÍ destinací právě pro vás! Kempování, sexuální turistika a nudismus jsou na Maledivách velmi striktně zakázané a ubytovny, hostely, apartmány s kuchyňkami a hory tu nemáme. Levným baťůžkářským rájem jsou Lakadivy (Indie), které dříve byly součástí Malediv, na túry doporučím Srí Lanku anebo Spojené arabské emiráty, nuda pláže jsou např. v Chorvatsku a na sexuální turismus je prý vyhlášené Thajsko a Jamajka.

Nechcete s námi na Maledivy cestovat, ale máte zájem o konzultaci, cenné rady a tipy? 

Nabízíme vám možnost placených konzultací, a to buď telefonicky nebo osobně. Více o nabídce konzultací. 

Maledivy s cestovkou, a to s naší!

Maledivy a vše o nich
Vše o Maledivách aneb kompletní informace o mém malém tropickém ráji.
Telefonické a osobní konzultace
Telefonické a osobní konzultace s Lucií.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené dle přání a vašich finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP