lti Maafushivaru, Alif Dhaal atol, Maled

lti Maafushivaru 4,5* na Alif Dhaal atolu na Maledivách

lti Maafushivaru 4,5* se nachází na Alif Dhall atolu / jižním Ari atolu, který je domovem žraloku obrovském a mantám. Resort byl v roce 2019 kompletně zrekonstruován a pod hlavičkou německé hotelové sítě lti znovuotevřen 22. července 2020.

lti Maafushivaru je nádherný, romantický a stylový resort, vystavěný na přírodním ostrově Maafushivaru, který lemuje krásná pláž, laguna a korálový útes. K lti Maafushivaru patří také nádherný sousední ostrůvek Dhehasanu Lonu Bui Huraa, který je určen k relaxu, přespání pod širým nebem nebo svatbě na pláži a dalším aktivitám.

 

Na lti Maafushivaru najdeme 81 vilek 5 různých kategorií kompletně vybavených plážových a vodních vil, 8 různých restaurací a barů s místní, asijskou, italskou, středomořskou a mezinárodní kuchyní, spa se 7 lázeňskými pavilony, joga pavilon, fitness centrum, centrum vodních sportů, potápění a aktivit, bazén pro dospělé i děti, obchod se suvenýry a další vybavení. Iti Maafushivaru nabízí několik stravovacích plánů včetně All Inclusive.

 

Resort je vhodný pro milovníky dobrého jídla, krásné pláže, laguny i šnorchlování. Doporučujeme jej spíše pro páry nebo rodiny s většími dětmi.

 

Z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE se přímo na lti Maafushivaru dopravíte hydroplánem za pouhých 25 min. 

lti Maafushivaru jsme zatím osobně nevyzkoušeli, ale resort navštívili a vyzkoušeli naši maledivští kolegové. Lokalitu resortu jsme navštívili nesčetněkrát a máme ji skoro celou prošnorchlovanou a probrázděnou na lodi. Několik našich VIP klientů bylo s resortem velmi spokojeno.

 

Resort lti Maafushivaru patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii menších romantickým ostrůvkům určeným k parádnímu relaxu, a dokonalým ke svatbám a líbánkám.

lti Maafushivaru má oficiálně 5*. "other way holiday" jej hodnotí jako 4,5* kvůli příliš natěsno postaveným plážovým vilkám. 

Kompletní informace, fotografie resortu lti Maafushivaru, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování. 

© Informace a fotografie použité na této stránce o lti Maafushivaru 

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu lti Maafushivaru, které jsou doplněné informacemi od personálu resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Iti Maafushivaru. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na lti Maafushivaru 

Cenovou nabídku pobytu na resortu lti Maafushivaru, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Volitelné doplňující služby k dovolené na lti Maafushivaru