Salónky Marhaba a Meet & Greet Service v Dubaji, Emiráty

Na Maledivy je možné létat s různými leteckými společnostmi a přes různá letiště. Já osobně vždy létám s Emirates, přes Dubai International Airport (DBX) ve Spojených arabských emirátech a při zpáteční cestě, vyhlašuji konec 6 - 7 hodinám strávených sezením na terminálech, na nepohodlných sedačkách v chaosu a ruchu a hledání nepředraženého pokrmu a nápoje! Po přezkoumání situace a porovnání osobních zkušeností a dostupných informací jsem zjistila, že v případě přestupu v Dubaji, v nočních hodinách a delší čekací době než 4 hodiny, se vstup do salónku vyplatí. 

Salónek Marhaba

Salónky jsou kategorizovány jako třída Business Class, byť už poněkud starší a využít je můžete při cestování s jakýmikoliv aeroliniemi a v jakékoliv třídě, a to jak Economy, Business Class anebo First Class. Jsou vybaveny pohodlnými křesly a sedačkami. V případě potřeby pracovat tu také najdete menší business koutky s tablety a notebooky. Samozřejmostí je také Wi-Fi (nic extra rychlého) po celou dobu pobytu zdarma. V ceně, kterou za vstup do salónku zaplatíte, je zahrnuto také stravování formou bufetu s mezinárodní kuchyní, a to jak s teplými, tak studenými pokrmy a neomezená konzumace teplých i studených nápojů. Součástí některých salónků je i něco na víc, a to kuřácké prostory, dětské koutky, VIP prostory (za příplatek), sprcha (za příplatek), Snooze Tubes (mini pokojíky na spaní, které jsou také za příplatek), „kino“ atd.

 

Vstup do salónků je možný buď na 4 hodiny (53 USD/1 osoba) anebo 8 hodin (cca 106 USD/1 osoba). 

 

Na terminálu 3 najdete tři haly, a to A, B a C a salónky Marhaba jsou v každé z nich.

 

hale A najdete salónek Marhaba v 5. patře mezi bránou (Gates) A3 a A2. Do salónku se dostanete přes Duty Free a dále pak speciálním výtahem. U tohoto salónku najdete vše zmíněné výše a kuřácký salónek, dětský koutek (Emirates Terminal) a VIP zónu.


hale B najdete salónek Marhaba ve 4. patře nedaleko brány (Gate) B21. Vstup do salónku je možný výtahem ze 3. patra od odletů. Najdete tu kuřácký salónek a sprchu u Emirates Terminal (za příplatek).

 

hale C se salónek nachází mezi bránami (Gates) C23 a C25.

 

Na terminálu 2 najdete salónek Marhaba za imigračními stolky naproti Duty Free a najdete tu také kuřácký salónek.  

 

Na terminálu 1 najdete salónek Marhaba v hale D. Vstup do salónku je možný přes výtah v Duty Free. Vyjedete do lounge level a dáte se vpravo. Najdete tu sprchu (za příplatek), dětský koutek, „kino“, Snooze Rooms (za nehorázný příplatek), modlitebnu a Premium Class Lounge (za příplatek), který nabízí exkluzivní bufet a tiché prostředí.

Airport Meet & Greet Services

Cestujete-li s leteckou společností Emirates, můžete také využít salónky této letecké společnosti, které jsou "o kapku" luxusnější a pokud nejste členem programu Skywards na vyšší úrovni, než je Blue, také dražší. Výbornou alternativou k salónkům Marhaba je také Dubai International Hotel.

 

V případě, že si nejste jisti tím, že letištěm projdete bez problémů, je tu pro vás na příletech, při transitu nebo při odletech, letištní asistenční služba, která vám zajistí rychlé odbavení, transfery, vyzvednutí zavazadel, průchod imigračním, dopravu atd. Vybrat si můžete hned z několika balíčků, a to Bronze, Silver, Gold, Family a Elite.

 

Salónky Marhaba jsem osobně vyzkoušela.

 

Video, foto a další informace na www.marhabaservices.com

Doplňkové služby na mezinárodním dubajském letišti

Dubai International Hotel
Letištní hotel Dubai International Hotel
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP