Salónky Emirates v Dubaji, Spojené arabské emiráty

Co říkáte relaxu v luxusních salóncích letecké společnosti Emirates? Že byste v nich relaxovali rádi?! A víte, že vstup do těchto salónku má pár háčků a pravidel?!

 

Salónky letecké společnosti Emirates je možné najít na mezinárodních letištích na šesti kontinentech, my se zaměříme na ty v Dubaji.

Salónky Emirates na mezinárodním dubajském letišti

Na dubajském letišti najdete salónky Emirates First Class a salónky Emirates Business Class - Moët & Chandon. Samotné názvy nám napovídají, že se bude jednat o velmi kvalitní salónky na vysoké úrovni.

 

Salónky Emirates jsou v první řadě určeny pro klienty First Class (první třídy) a Business Class (obchodní třídy), poté Economy (ekonomické třídy), členům Skywards programu a až na konec do nich mohou vstoupit nečlenové. Podmínkou je, že musíte cestovat buď na letech Emirates anebo Qantas. Pasažéři z letů od jiných leteckých společností nemají na salónky nárok.

 

Pasažéři ve First Class a Business Class anebo členové programu Skywards - držitelé Silver, Gold a Platinum karet mají vstup do salónků zdarma. Pasažéři v Economy Class a členové programu Skywards – držitelé Blue karet mají vstup do salónku Emirates placený. Ceník salónků.

Rezervace salónků Emirates

​Salónky se dopředu nedají zarezervovat tak, jak je tomu u levnějších salónků Marhaba. Pokud máte o vstup do salónku zájem, hned jakmile přiletíte na dubajské letiště, musíte zavítat do jednoho ze salónku, předložit letenku a v případě, že v salónku budou volné kapacity, můžete do něj vstoupit, a to po splnění všech výše uvedených podmínek. Pokud je salónek plně obsazen, je možné chvilku počkat, než se uvolní a poté do něj vstoupit.

 

Salónky jsou otevřeny 24 hodin denně a můžete z nich libovolně odcházet a opět do nich vcházet, až do doby vašeho odletu. Služby salónku zahrnují relaxační zónu, business centrum, restauraci a mnohem víc… Zjistěte více na oficiálním webu letecké společnosti Emirates.

Doplňkové služby od letecké společnosti Emirates

Dubai International Hotel
Letištní hotel Dubai International Hotel
Letenky od Emirates
Letenky na Maledivy od Emirates.
Salónek Marhaba
Salónky Marhaba na mezinárodním dubajském letišti.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP