Salónky Emirates v Dubaji, Spojené arabské emiráty

Co říkáte relaxu v luxusních salóncích letecké společnosti Emirates? Že byste v nich relaxovali rádi?! A víte, že vstup do těchto salónku má pár háčků a pravidel?!

 

Salónky letecké společnosti Emirates je možné najít na mezinárodních letištích na šesti kontinentech, my se zaměříme na ty v Dubaji.

Salónky Emirates na mezinárodním dubajském letišti

Na dubajském letišti najdete salónky Emirates First Class a salónky Emirates Business Class - Moët & Chandon. Samotné názvy nám napovídají, že se bude jednat o velmi kvalitní salónky na vysoké úrovni.

 

Salónky Emirates jsou v první řadě určeny pro klienty First Class (první třídy) a Business Class (obchodní třídy), poté Economy (ekonomické třídy), členům Skywards programu a až na konec do nich mohou vstoupit nečlenové. Podmínkou je, že musíte cestovat buď na letech Emirates anebo Qantas. Pasažéři z letů od jiných leteckých společností nemají na salónky nárok.

 

Pasažéři ve First Class a Business Class anebo členové programu Skywards - držitelé Silver, Gold a Platinum karet mají vstup do salónků zdarma. Pasažéři v Economy Class a členové programu Skywards – držitelé Blue karet mají vstup do salónku Emirates placený. Ceník salónků.

Rezervace salónků Emirates

​Salónky se dopředu nedají zarezervovat tak, jak je tomu u levnějších salónků Marhaba. Pokud máte o vstup do salónku zájem, hned jakmile přiletíte na dubajské letiště, musíte zavítat do jednoho ze salónku, předložit letenku a v případě, že v salónku budou volné kapacity, můžete do něj vstoupit, a to po splnění všech výše uvedených podmínek. Pokud je salónek plně obsazen, je možné chvilku počkat, než se uvolní a poté do něj vstoupit.

 

Salónky jsou otevřeny 24 hodin denně a můžete z nich libovolně odcházet a opět do nich vcházet, až do doby vašeho odletu. Služby salónku zahrnují relaxační zónu, business centrum, restauraci a mnohem víc… Zjistěte více na oficiálním webu letecké společnosti Emirates.

Doplňkové služby od letecké společnosti Emirates