Poznávací nebo plážový zájezd a dovolená: Spojené arabské emiráty (SAE) 

Poznejte s námi nepoznané, zažijte Spojené arabské emiráty jinak. Vydejte se na průzkum měst, trhů s kořením, oblečením nebo zlatem, relaxujte na plážích a zažijte kouzlo pouště. 

Ve Spojených arabských emirátech vám na míru připravíme a zajistíme perfektní poznávačně dobrodužně relaxační zájezd. Naše možnosti v Emirátech jsou neomezené stejně tak, jako na Maledivách a na Srí Lance.

My v other way holiday máme rádi poznávání, objevování, zážitky a ochutnávání různých místních i mezinárodních pochoutek. Po průzkumu Emirátů se nám zalíbila možnost kombinace různých míst a právě různých emirátů. Za nás je každý emirát vhodný pro jinou aktivitu. 

Myslíme si, že je hřích se plácnout na týden v jednom emirátu na pláž, zůstat tam a nic nevidět. Dle nás jsou stejně ty nejdokonalejší pláže jenom a jenom na Maledivách. 

Ve Spojených arabských emirátech nabízíme ubytování od 2* přes 3*, 4*, 5* (Armani) až po 6* (Burj Al Arab). 

other way holiday standardně 2* hotely v Asii anebo kdekoliv jinde na světě nenabízí, ale v Emirátech rádi uděláme výjimku. Ptáte se proč? Protože právě v Emirátech je známkování hotelů podhodnocené, nikoliv nadhodnocené, jelikož jsou Emiráťané zvyklí na na mnohem větší standard než my. Druhým důvodem jsou městské daně. Čím vyšší počet hvězdiček, tím platíte vyšší částku. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely, a to je důvod, proč jsem právě v Emirátech udělali výjimku. Každopádně stejně tak, jako na Maledivách a na Srí Lance, jsou hotely se kterými spolupracujeme pečlivě vybrané a prověřené.

Ve Spojených arabských máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme tu kompletní servis, včetně ubytování, dopravy, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek na různé atrakce za zvýhodněné ceny.

Do Spojených arabských emirátů se nyní pohodlně dostanete několikrát denně, a to s jedněmi z nejlepších aerolinek na světě - s Emirates (Dubaj), s nízkonákladovými Fly Dubai (Dubaj) anebo nízkonákladovými Air Arabia (Sharjah). Možné je také využít Etihad Airways (Abu Dhabi), ty ale nelétají přímo, ale v kombinaci s jinými aeroliniemi a několika přestupy, což nám přijde nesmyslné.  

Pokud vás nabídka netradiční i tradiční dovolené v Emirátech právě od nás oslovila, doporučuji nejprve přečíst průvodce Spojenými arabskými emiráty a dalšími emiráty, a poté nám zadat poptávku, abyste měli představu o tom, co byste v Emirátech rádi zažili a viděli.

Radí vám na míru připravíme kompletní zájezd. Vše samozřejmě záleží jenom a jenom na vašem finančním rozpočtu.

Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Velký průvodce emirátem Abu Dhabi
Kompletní informace o Abu Dhabi.
Průvodce městem Al Ain
Kompletní informace o městečku Al Ain v emirátu Abu Dhabi.
Velký průvodce emirátem Dubaj
Kompletní informace o Dubaji.
Průvodce emirátem Sharjah
Kompletní informace o Sharjah.
Průvodcem emirátem Ajman
Kompletní informace o Ajman.
Průvodce Umm Al Quwain / UAQ
Kompletní informace o Umm Al Quwain.
Průvodce Ras Al Khaimah / RAK
Kompletní informace o Ras Al Khaimah.
Průvodce Fujairah
Kompletní informace o Fujairah.
Spojené arabské emiráty na míru
Zájezdy na míru dle vašich přání a financí.
Show More

Tržiště s kořením a zlatem, úžasná architektura, řádění na písečných dunách, to vše a mnohem víc jsou Spojené arabské emiráty.

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP