Poznávací zájezdy a dovolená ve Spojených arabských emirátech.

Poznávací nebo plážový zájezd a dovolená: Spojené arabské emiráty (SAE) 

Poznejte s námi nepoznané, zažijte Spojené arabské emiráty jinak. Vydejte se na průzkum měst, trhů s kořením, oblečením nebo zlatem, relaxujte na plážích a zažijte kouzlo pouště. 

Ve Spojených arabských emirátech vám na míru připravíme a zajistíme perfektní poznávačně dobrodužně relaxační zájezd. Naše možnosti v Emirátech jsou neomezené stejně tak, jako na Maledivách a na Srí Lance.

My v other way holiday máme rádi poznávání, objevování, zážitky a ochutnávání různých místních i mezinárodních pochoutek. Po průzkumu Emirátů se nám zalíbila možnost kombinace různých míst a právě různých emirátů. Za nás je každý emirát vhodný pro jinou aktivitu. 

Myslíme si, že je hřích se plácnout na týden v jednom emirátu na pláž, zůstat tam a nic nevidět. Dle nás jsou stejně ty nejdokonalejší pláže jenom a jenom na Maledivách. 

Ve Spojených arabských emirátech nabízíme ubytování od 2* přes 3*, 4*, 5* (Armani) až po 6* (Burj Al Arab). 

other way holiday standardně 2* hotely v Asii anebo kdekoliv jinde na světě nenabízí, ale v Emirátech rádi uděláme výjimku. Ptáte se proč? Protože právě v Emirátech je známkování hotelů podhodnocené, nikoliv nadhodnocené, jelikož jsou Emiráťané zvyklí na na mnohem větší standard než my. Druhým důvodem jsou městské daně. Čím vyšší počet hvězdiček, tím platíte vyšší částku. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely, a to je důvod, proč jsem právě v Emirátech udělali výjimku. Každopádně stejně tak, jako na Maledivách a na Srí Lance, jsou hotely se kterými spolupracujeme pečlivě vybrané a prověřené.

Ve Spojených arabských máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme tu kompletní servis, včetně ubytování, dopravy, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek na různé atrakce za zvýhodněné ceny.

Do Spojených arabských emirátů se nyní pohodlně dostanete několikrát denně, a to s jedněmi z nejlepších aerolinek na světě - s Emirates (Dubaj), s nízkonákladovými Fly Dubai (Dubaj) anebo nízkonákladovými Air Arabia (Sharjah). Možné je také využít Etihad Airways (Abu Dhabi), ty ale nelétají přímo, ale v kombinaci s jinými aeroliniemi a několika přestupy, což nám přijde nesmyslné.  

Pokud vás nabídka netradiční i tradiční dovolené v Emirátech právě od nás oslovila, doporučuji nejprve přečíst průvodce Spojenými arabskými emiráty a dalšími emiráty, a poté nám zadat poptávku, abyste měli představu o tom, co byste v Emirátech rádi zažili a viděli.

Radí vám na míru připravíme kompletní zájezd. Vše samozřejmě záleží jenom a jenom na vašem finančním rozpočtu.

Tržiště s kořením a zlatem, úžasná architektura, řádění na písečných dunách, to vše a mnohem víc jsou Spojené arabské emiráty.