Dovolená na obydlenách lokálních ostrovech na Maledivách

Maledivy: Dovolená na obydlených lokálních ostrovech

Dovolená na Maledivách, na obydlených lokálních ostrovech pro vás může být naprosto skvělým nebo přinejmenším pěkným zážitkem anebo také hodně zlým. Velice záleží na tom, na jaký ostrov se vydáte. I když máme v nabídce skoro všechny obydlené ostrovy, kde je možné najít ubytování, ne všechny můžeme doporučit. A proč? Protože většina obydlených ostrovů je již dnes, v roce 2021, přeplněná jak místními obyvateli, tak turisty a nemohou tak nabídnout krásnou přírodu panenských ostrovů. Osobně dnes mohu pro dovolenou na obydlených ostrovech doporučit pouze 15 ostrovů ze 199. Za dovolenou na Maledivách utratíte nemalé peníze, tak proč je vyhazovat za něco, co není perfektní?! Na Maledivách mám osobně procestováno 50 obydlených ostrovů, některé vícekrát, můj maledivský parťák všech 200 původních, a to znamená, že s námi nemůžete šlápnou vedle. 

Stejně tak jako dovolenou na resortech, připravujeme dovolenou na obydlených ostrovech na míru. Pozor a neznamená to, že jsem dražší než online rezervační systémy!!! Pravdou je, že dovolená na pěkných obydlených ostrovech a v pěkném ubytování, je trošičku dražší, než ve 2* penzionech na ostrovech, ze kterých trčí 10 patrové hotely a je tu hlava na hlavě, ale proto přeci na Maledivy neletíte, to můžete letět do jiné, levnější destinace!

V rámci dovolené na obydlených ostrovech zajišťujeme kompletní služby, a to buď ubytování se stravou a dopravou na ostrovy, nebo zmíněné vč. exkurzí, potápění a aktivit, pokud centra vlastní přímo hotely a penziony, plus další služby jako jsou letenky na Maledivy i pojištění

Příklady nabídky dovolené na obydlených lokálních ostrovech včetně aktivit