Maledivy: Dovolená na obydlených lokálních ostrovech

Dovolená na Maledivách, na obydlených lokálních ostrovech pro vás může být naprosto skvělým nebo přinejmenším pěkným zážitkem anebo také hodně zlým. Velice záleží na tom, na jaký ostrov se vydáte. I když máme v nabídce skoro všechny obydlené ostrovy, kde je možné najít ubytování, ne všechny můžeme doporučit. A proč? Protože většina obydlených ostrovů je již dnes, v roce 2021, přeplněná jak místními obyvateli, tak turisty a nemohou tak nabídnout krásnou přírodu panenských ostrovů. Osobně dnes mohu pro dovolenou na obydlených ostrovech doporučit pouze 15 ostrovů ze 199. Za dovolenou na Maledivách utratíte nemalé peníze, tak proč je vyhazovat za něco, co není perfektní?! Na Maledivách mám osobně procestováno 50 obydlených ostrovů, některé vícekrát, můj maledivský parťák všech 200 původních, a to znamená, že s námi nemůžete šlápnou vedle. 

Stejně tak jako dovolenou na resortech, připravujeme dovolenou na obydlených ostrovech na míru. Pozor a neznamená to, že jsem dražší než online rezervační systémy!!! Pravdou je, že dovolená na pěkných obydlených ostrovech a v pěkném ubytování, je trošičku dražší, než ve 2* penzionech na ostrovech, ze kterých trčí 10 patrové hotely a je tu hlava na hlavě, ale proto přeci na Maledivy neletíte, to můžete letět do jiné, levnější destinace!

V rámci dovolené na obydlených ostrovech zajišťujeme kompletní služby, a to buď ubytování se stravou a dopravou na ostrovy, nebo zmíněné vč. exkurzí, potápění a aktivit, pokud centra vlastní přímo hotely a penziony, plus další služby jako jsou letenky na Maledivy i pojištění

Příklady nabídky dovolené na obydlených lokálních ostrovech včetně aktivit

To nejlepší z Vaavu atolu
Dokonalá dovolená na ostrově Thinadhoo.
5 nocí a více / od 16 000 Kč (625 EUR) / 1 osoba
Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / od 29 900 Kč / 1 osoba
Vše o obydlených ostrovech
Kompletní informace o obydlených lokálních ostrovech.
Obydlené lokální ostrovy na míru
Dovolená na obydlených ostrovech na míru dle vašich přání a finančního rozpočtu.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP