Maledivy: Dovolená na obydlených lokálních ostrovech

Dovolená na Maledivách, na obydlených lokálních ostrovech pro vás může být naprosto skvělým nebo přinejmenším pěkným zážitkem anebo také hodně zlým. Velice záleží na tom, na jaký ostrov se vydáte.

I když máme v nabídce skoro všechny obydlené ostrovy, kde je možné najít ubytování, mými nejoblíbenějšími ostrovy jsou Thinadhoo na Vaavu atolu, Dhigurah a Omadhoo na Alif Dhaal atolu (jižní Ari atol), Feridhoo, Ukulhas a Thoddoo na Alif Alif atolu (severní Ari atol), Fehendhoo a Fulhadhoo na Goidhoo atolu patřícímu do Baa atolu, Kamadhoo a Maalhos na Baa atolu, Fohdhoo na Noonu atolu, Kelaa a Vashafaru na Haa alifu atolu, Hanimadhoo a Nolhivaranfaru na Haa Dhaalu atolu, Gan a přilehlé ostrovy na Laamu atolu a ostrov Fuvahmulah na Gnaviyani atolu. A proč? Protože to jsou ostrovy, které nejsou přeplněné ani místními obyvateli, ani penziony a hotely a ani turisty a mají krásnou přírodu. Za dovolenou na Maledivách utratíte nemalé peníze, tak proč je vyhazovat za něco, co není perfektní?! 

Jelikož jsme specialisté na dovolenou na Maledivách a hlavně na obydlené lokální ostrovy, kterých jsme procestovali již 45 a další procestujeme již brzy, s námi nemůžete šlápnou vedle. 

V případě, že se vám nebude líbit žádný z našich nabízených pobytů s aktivitami a exkurzemi, neváhejte nás oslovit pro pobyt bez aktivit a exkurzí. Rádi pro vás zajistíme samotné ubytování se snídaní, polopenzí, plnou penzí a dopravou.

Nabídka dovolené na obydlených lokálních ostrovech

To nejlepší z Vaavu atolu
Dokonalá dovolená na ostrově Thinadhoo.
5 nocí a více / od 16 000 Kč (625 EUR) / 1 osoba
Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / od 29 900 Kč / 1 osoba
Vše o obydlených ostrovech
Kompletní informace o obydlených lokálních ostrovech.
Obydlené lokální ostrovy na míru
Dovolená na obydlených ostrovech na míru dle vašich přání a finančního rozpočtu.
Show More
  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP