top of page
Amaya Kuda Rah, Maledivy

Amaya Kuda Rah 4* na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Celodenní výlet

Resort Amaya Kuda Rah, který patří do srílanské hotelové sítě Amaya, s níž spolupracujeme také na Srí Lance, se nachází na severním Ari atolu nebo také na Alif Dhaal atolu, který je domovem žraloka obrovského a mant. Tento resort je vhodný především pro milovníky potápění a šnorchlování, nikoliv pro milovníky pláží.

Kuda Rah jsem osobně a velice detailně prozkoumala a strávila tu hned několik nocí. Tento ostrov znám ještě z dob, kdy resort nebyl postaven. 

Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Amaya Kuda Rah

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o Amaya Kuda Rah a část z našich vlastních zkušeností a inspekce tohoto resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Amaya Kuda Rah. Autorem koláží je other way holiday. Naše vlastní fotografie z pobytu na Amaya Kuda Rah tu najdete již brzy.

Cenová nabídka dovolené na Amaya Kuda Rah na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na resortu Amaya Kuda Rah, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Amaya Kuda Rah

bottom of page